VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

e sto ti je dobra trojka bas ima i televizor ali je samo visoka koza da ti je neke opruge nabaviti ehheheh ma ebes opruge imas tv
evo ti ideja u pretinac ubaci video da mozes i kasete gledati heheheheh ili plejku ako moze
 
Legend
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

Shogunn je napisao(la):
e sto ti je dobra trojka bas ima i televizor ali je samo visoka koza da ti je neke opruge nabaviti ehheheh ma ebes opruge imas tv
evo ti ideja u pretinac ubaci video da mozes i kasete gledati  heheheheh ili plejku ako moze

moze moze,i mixetu si zaboravio,kad naleti kakav DJ da odmah mixa;)
 
Član
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

pa moglo bi i to pa onda i mali ledomat za picence kakvo i da vidis isto em ti vi
 
Član
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

E posto sam novi kolac....odmah sam pozurio da vidim sta se dersava s trojkama...hehe
Imas super auto....stvarno je za 10-ke....Trebalo bi mi par informacija oko stajlinga..pa ako nije prob.da mi sendnes:) mail...!!!
 
Član
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

jojj....enesee....legenda siii!!!!!!!!!!Super je,samo tako nastavi
 
Član
RE: Golf III enesss...OPET UPDATE 05.06.08

dobar dobar jos nazad samo neke kristalne stopke da ga otvore i drama bi bio :)
 
Član
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

na tvom mjestu, ja nebi kristalce, svi ih imaju. bolji su ovi zatamnjeni. amidza ima tricu '98 god, isto bijela, al sva i lajsne, i sa fabrickim zatamnjenim stopama extra izgleda...
nadam se da cu ga uspjet premuntat kako da je proda. trica mi je drama, pogotovo ovako kultura sredjena ko tvoja...

pozz i samo nastavi.

PS. kolko se krecu ovi nastavci??? gdje ih ima najjeftinije naci??? sorry za OFF
 
Član
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

vauu kako je doobar nastavak,:icon_eek:bas mu je lego
 
Legend
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

emir_89 je napisao(la):
na tvom mjestu, ja nebi kristalce, svi ih imaju. bolji su ovi zatamnjeni. amidza ima tricu  '98 god, isto bijela, al sva i lajsne, i sa fabrickim zatamnjenim stopama extra izgleda...
nadam se da cu ga uspjet premuntat kako da je proda. trica mi je drama, pogotovo ovako kultura sredjena ko tvoja...

pozz i samo nastavi.

PS. kolko se krecu ovi nastavci??? gdje ih ima najjeftinije naci??? sorry  za OFF

hvala svima na lijepim komentarima,inace ovi hella stopovi su pa i neka rijetkost kod mene bar...,zamjenio bi ih,al jos mi se svidjaju :icon_biggrin::icon_biggrin:

nastavak je bio oko 50KM ako me pamcenje sluzi u Velikoj Kladusi "melka"
 
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

Ima Melka u Velikoj Kladusi moj komsija prvii..ima stvarno lijepe kozmetike za auto..
enesee golficu je super sjeo kako vidim ovaj nastavak..
 
Član
RE: Golf III enesss...(JOS JEDNOM update 09.06.08)

napokon stavi ti nastavak... prelijepo mu cuci, bas skrojen za trice....

jesi li ti mozda isto bio u SA u subotu, cini mi se da sam te vidio iza mtopicove astrice....
 
Top