VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

ma sto tamnije meni bolje...znas kako to stoji na bijeloj boji....:D
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

enese svaka ti cast,,,,,najbolja trica u bih..samo naprijed..a kako sa policijom oko ovih farova...da li zezaju i kazne...
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

@golf tz : probacu koliko toliko druze,ali vise okolo,ispred sociva ne toliko,nebih da upropastim i pretjeram ;)

@sarajlic : hvala,da je bar ...... a milicija , ma nemaju sta , nocu je vidljivost vise nego dobra to je vazno ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

Moja preporuka kao sto nkoe napisa maska org. samosa crnimznakom, ova bez znaka je nekako sta znam....mora to da bude OLDSHOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

@sarajlic : hvala,da je bar ...... a milicija , ma nemaju sta , nocu je vidljivost vise nego dobra to je vazno ;)
[/quote]
ne da je bar vec i jeste...:cool:;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

enesss je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
vidim da si isao farove totalno mat da se ne vidi nista unutra, ali meni licno ova stakla nekako suvelkasto na ovo ovako idu.....

ne znam jesi li gledao da mozda uradis stakla transparentnim crnim, a dio gdje je socivo ostavis ili njega manje zatamnis....

kod mene su ista leca, ista stakla i vidljivost je kao sto si sam vidio 10x bolja nego bez leca, ja cu najvjerovatnije odraditi transparentnim stakla, lako je vrnuti ako ne bude valjalo, heheh....

veliki potpis, to sto govoris, o tome i razmisljam da uradim

evo slikovito , sto je vec neko i uradio ..... znaci sociva u tvornickom faru ,...zatamljeno naknadno

ovako to dodje kad se jos zatamni,s tim da je ovo malo previse,.....

http://farm5.static.flickr.com/4011/4690459565_400e410114_b.jpg

Meni su ovako skroz crni farovi zivi sex, ja sebi da gledam da uzmem EuroLights premaz, koji namazes preko farova i kad se suhne od stvori zastitni/tamni fil preko, a i stiti far od ostecenja....dobijes i bocicu neke tekucie, sa kojom mozes to uvijek skinuti...a far bude dobrooo zatamljen, a ne smanjuje nivo osvjetljenja....ima TUV certifikat, pa eto... ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

Svaki komentar je suvisan,respect! :)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

Sta reci, nego pre pre dobar posao odradjen do sad! Po milioniti put ideja za 10 i realizacija! Imas stila decko! :D Samo naprijed! :cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

puno hvala svima

@tibor ..... ee da,dugo sam trazio to al nigdje ,...cak ni na ebay-u nisam uspio naci,mozda ima bas specifican naziv proizvodjaca nekog drugog ... obicno pod "euro lights" izbaci gotove stopove,farove itd
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

enesss je napisao(la):
puno hvala svima

@tibor ..... ee da,dugo sam trazio to al nigdje ,...cak ni na ebay-u nisam uspio naci,mozda ima bas specifican naziv proizvodjaca nekog drugog ... obicno pod "euro lights" izbaci gotove stopove,farove itd



Ma bola Skodasi sve zivo nadju i iskopaju...evo ti dolje link sreco moja pa prostudiraj da napravimo jedan group-buy ;)

LINK NA ONU KEREFEKU !
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

tibor987 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
puno hvala svima

@tibor ..... ee da,dugo sam trazio to al nigdje ,...cak ni na ebay-u nisam uspio naci,mozda ima bas specifican naziv proizvodjaca nekog drugog ... obicno pod "euro lights" izbaci gotove stopove,farove itd



Ma bola Skodasi sve zivo nadju i iskopaju...evo ti dolje link sreco moja pa prostudiraj da napravimo jedan group-buy ;)

LINK NA ONU KEREFEKU !

ooooo YES

pogledaj ovo molim te .... reci sta i kako , trebamo mi ovo :) samo sto je Češka,postarina bi bila masna


http://www.youtube.com/watch?v=8atYgrRKaI8
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

enese kolko je ovo mocno.nisam ovo do sada vidio nikad. Ofarba staklo sad pa sad;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

enesss je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
puno hvala svima

@tibor ..... ee da,dugo sam trazio to al nigdje ,...cak ni na ebay-u nisam uspio naci,mozda ima bas specifican naziv proizvodjaca nekog drugog ... obicno pod "euro lights" izbaci gotove stopove,farove itd



Ma bola Skodasi sve zivo nadju i iskopaju...evo ti dolje link sreco moja pa prostudiraj da napravimo jedan group-buy ;)

LINK NA ONU KEREFEKU !

ooooo YES

pogledaj ovo molim te .... reci sta i kako , trebamo mi ovo :) samo sto je Češka,postarina bi bila masna


http://www.youtube.com/watch?v=8atYgrRKaI8

Duso moja postarina dodje oko 9€, samo je problem sto ovo mozes kupiti iskljucivo preko paypal-a....ako imas kreditnu karticu djabe ti je otvoriti paypal racun...ti otvori racun ja ti saljem pare direkt na ziro racun i da ovo porucujemo...bude jeftiniji paket i manja postarina ako skupa uzmemo ovo da zakeljamo okice nasih metalnih kant....ljubimaca :cool:

E sad mi posalji jednu veliku pusu ;)
 
Top