VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

ja bi jos na tvojoj trici ukinuo ove plasticne rubove i to je to...
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

extra brate....znas sta bi ja samo, ja bi malo prepravio onaj VW znak....ispilao bi V sa VW znaka, i okrenuo ga naopako, da ono W bude M...M kako madafaka ! :D
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

Nista dirati od gore navedenog.............................!!! ;)
 

187

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

M A R E X je napisao(la):
Nista dirati od gore navedenog.............................!!! ;)

slazem se samo uradit ono ko sto je on zamislio.. ko sto sam ja onu sliku odradio u ps-u.. onako je po meni extra
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

ma nije ruznoca, mahnes je kompletnu u crno sa znakom i to je to..
 
Početnik
RE: Golf MKIII by enesss....... rijeseni farovi Vento...(25.11.2010)

enesss je napisao(la):
evo namontirao sam sve ....


i na kraju ono sto mi je naj vaznije....farovi/staklo.... nema rasipanja svjetlosti,xenoni su 6000k i pre zadovoljan sam nocu sto se vidljivosti tice,znaci sociva su do bola,preporuka ko hoce neka se javi LIGI

2ufqeea.jpg

to mi je drago cuti, a bio sam skeptican sto jes jes... :D
odlican posao napravljen :cool:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

Ja bi ga ovako ostavio, nekako mi je...junk style, interesantan do proljeca neka ga :D
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

hvala narode,....

@oggy , ..... jedva sam cekao da probam i zadovoljan sam,u buducnosti eto ako budes radio , nemas brige ;)

a necu sarati po autu kao npr crn krov .... nemam nista protiv toga ali necu u tom smjeru ,boju cu odabrati neku od novijih uniton bijelih , obrve van i preko izvucenih se vracaju plastike od gti body-a , onda zatvaranje nekih sitnica....ukratko to je to

do aprila valja stediti koliko se moze,pa ima se jos planova,nema ovdje nikad kraja .... a ako bude love,poslije ovog svega u planu je motor ;)
 
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

vidim da si isao farove totalno mat da se ne vidi nista unutra, ali meni licno ova stakla nekako suvelkasto na ovo ovako idu.....

ne znam jesi li gledao da mozda uradis stakla transparentnim crnim, a dio gdje je socivo ostavis ili njega manje zatamnis....

kod mene su ista leca, ista stakla i vidljivost je kao sto si sam vidio 10x bolja nego bez leca, ja cu najvjerovatnije odraditi transparentnim stakla, lako je vrnuti ako ne bude valjalo, heheh....
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... farovi+sociva+hauba vento ...(27.11.2010)

zen3dom je napisao(la):
vidim da si isao farove totalno mat da se ne vidi nista unutra, ali meni licno ova stakla nekako suvelkasto na ovo ovako idu.....

ne znam jesi li gledao da mozda uradis stakla transparentnim crnim, a dio gdje je socivo ostavis ili njega manje zatamnis....

kod mene su ista leca, ista stakla i vidljivost je kao sto si sam vidio 10x bolja nego bez leca, ja cu najvjerovatnije odraditi transparentnim stakla, lako je vrnuti ako ne bude valjalo, heheh....

veliki potpis, to sto govoris, o tome i razmisljam da uradim

evo slikovito , sto je vec neko i uradio ..... znaci sociva u tvornickom faru ,...zatamljeno naknadno

ovako to dodje kad se jos zatamni,s tim da je ovo malo previse,.....

http://farm5.static.flickr.com/4011/4690459565_400e410114_b.jpg
 
Top