VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(16 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

svaka cast..Koliko vremenski treba za poliranje jedne felge??
 
Član
RE: Golf III enesss...(16 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

jaro svaka ti cast nema rijeci "PERFEKCIJA" :smajli12:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

Hvala puno decki ;)
A ovu prvu sam 2 dana,al po malo ono radim pa stanem vamo tamo trckaram vazda,
da se dobro uradi bez stajanja mozda oko 3h il nesto vise stim da su moje bez ostecenja i imaju sloj plastifikacije,ostecene treba malo brusiti pa i samim time i vise smirglati da se ugladi povrsina ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(16 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

ma svaka ti čast Enese za ovaj posao,izgleda da ćemo mi svi dolaziti kod tebe na ovo poliranje...hehheh..pozzz:cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

hvala drug hehe ama ko ce docekati kraj marta , da malo otopli i suhne kad se sve ovo za golf-a upicani :D
 
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

preeeedobro druze....woooow.....neka se radi,polako se vraca duh "samozadovoljavanja" tunera kako se i lijepo vrijeme vraca...
kad sam napisao samozadovoljavanje mislio sam na Do it yourself aktivnosti na autu....nije nista pogano... :D
 
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

dobio sam i ja neke krede oko moje..sutra cu probati svoje maloo..
a reci mi koja je onda bolja felga?
 
Član
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

svaka cast felge izgledaju perfektno
 
Legend
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

@ nermin : :cool: hehe tako je druze,....mislim na ovo drugo , vec srce ubrzano radi kako je toplije vrijeme

@ black Ernad : sta lepi koja je bolja ? udri samo ,ako dje zapne zovi

@ audi sc:hvala drug ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

majke mi meni po slikama bolj eispadne sa purolom, jasniji odraz krakova...sad ne znam jel to do slikanja ili... :icon_eek:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

meni je dobro i ovako i onako ali purol cak ostavi kao male grebe , do kamerice je pa ti se cini , kad bi okom vidio razlika je ogromna poslije krede,....slikacu ako bude sunca malo bolje pa ces vidjeti razliku
 
Član
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

Jao sex-a ovog to nisu istine, svaka ti dala (a dace kad ih vidi)! E zanima me i to bas na bs-icama kako si skino onu plastifikaciju, da neostetis krakove i njihopvu boju ako mozes da mi pojasnis! I ako je desol kako si fa nanosio itd... Veliki pozz
 
Član
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

extra je ovo druze,moze i neki video klip kako poliras da padne ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(23 februar....ALU Poliranje ...nastavak )

potrudicu se da bude clip dok radim....;)

@ cnic gsi : hvala drug , ne koristim desol nit neki drugi,skidao sam lak do plastifikacije smirgom,e plastifikacija je bas ebena stvar,za to sam na brusilici turpiju naostrio,i dok mi masina vrti felgu,jednostavno i polako kao nozem skida se plastifikacija,to je najtezi korak u svemu ovome,e nakon toga ostane pokoja ogrebotina na aluminiumu,pa se ode smirgl granulaciom od 12o.......240 320 itd itd,dok se skroz ne ugladi do 2500 vodobrusnim

ako hoces , snimim maksuz clip kad nisam do sad....jbg ne mislim na to ;)
 
Top