VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

N

nenad

RE: Golf III eno...EDIT

enesss je napisao(la):
normalno ne bi lakirao,nego latex crna folia

To ti je najbolje uraditi folijom, i ja sam sebi. Odlicno ce ti izgledat kad zatamnis,sva stakla ce biti kao 1 cjelina
 
Početnik
RE: Golf III eno...EDIT

bolja mi je ova trica od one iz oglasa sto kosta 8000 eura..prelijep,a i felge mu stoje pravo,ne znam ko rece da ti trebaju bolje..jel se smije po novom zakonu zatamnit stakla do 30%, mora li opet biti atest i na tih 30%?
 
Legend
RE: Golf III eno...EDIT

Oggy je napisao(la):
bolja mi je ova trica od one iz oglasa sto kosta 8000 eura..prelijep,a i felge mu stoje pravo,ne znam ko rece da ti trebaju bolje..jel se smije po novom zakonu zatamnit stakla do 30%, mora li opet biti atest i na tih 30%?


ono crno sto mi je liga predlozio cu uraditi cim prije,a folije 20-30% hocu iz razloga sto preko granice nedaju vise preci ako je vise zatamnjeno,onda puno bolja je vidljivost nocu.......
a felgice ostaju iste,samo sljedece sezone idu uze gume na njih pa da ih navuce ()
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

ooooooooooo
sta reci nego prelijepo na bijelog stoji nema dalje a za sve veeeeeeeeeeeeeliiiiiiiikkkkkkkiiiiiii respect
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

dobar posao pomalo ali kvalitetno
samo da te pitam dje si uzeo folije ?? koja marka ovo ono jer i ja sebi moram sad raditi sva stakla
 
Legend
RE: Golf III eno...EDIT

hvala momci ;)
@bmwscaner: folije sam kupio u nekoj prodavnici auto kozmetike i tih djidji....jeftine pravo,2 paketa cini mi se oko 15km
 
Član
RE: Golf III enesss...EDIT3  21.02.2008

predobra sjedala druze, obavezno mi javi jel se kako prljaju, jer i ja sebi u dogledno vrijeme mislim mjenjat navlake sjedala, pa bi i ja sebi neku bez je rmi auto zlatne boje...

a rohra bas me zanima kako ce legnut hehe inace super, odlicno druze !!!
 
Legend
RE: Golf III enesss...EDIT3  21.02.2008

sjedista su super za odrzavanje ali i ko voli cisto auto.......evo danas cijeli dan sam svakog trpao,nije se prljalo,ali prijatelj mi ima iste vec god dana i cisti sa mokrim maramicama,sjedista kao moja......znaci ako redovno cistis bice ok
 
Član
RE: Golf III enesss...EDIT3  21.02.2008

Super ti ovo sve ispalo,samo tako napred............pozzzzzzzzzz
 
RE: Golf III enesss...EDIT3  21.02.2008

ooo neka sjedista su ti za deset
sjela mu je koza ko fabricka
neka se radi samo polako ;)
 
Top