VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Početnik
RE: Golf III eno...EDIT

ja mislio ti farbao kazaljke,jbg-a...ja cu svoje farbat pa sta bude..
 
Legend
RE: Golf III eno...EDIT

tibor987 je napisao(la):
najssss.....odakle te u kampu druze hehe ? :D

kamper sam rodjeni,ovo je od ljeta slika bas u kampu na jadranu :)
do ljeta abd i kamp kucicu povucem,ima i eu kuka :)

@oggy.....edo je na dvojki farbao kazaljke i fino uradio,pitaj njega za koji savjet ;)
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

golf ti je mrak drug pravo mi se svidja imam samo jednu preporuku sto se tice ovih naljepnica ova ferari ispod zmigavaca je po mom misljenju suvisna i probaj pronaci malo ljepsu bih naljepnicu imaju one na prozirnom najloncicu pravo fine izgleda kao airbrush kad se naljepi a bude podloga od tvoje boje inace sve ostalo je extrica vidi se da je ulozeno puno truda para i ljubavi i ukusa naravno u svakom slucaju jedna od najljepsih trica koje sam kod nas vidjao :D :D :D :D
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

cammeleon je napisao(la):
golf ti je mrak drug pravo mi se svidja imam samo jednu preporuku sto se tice ovih naljepnica ova ferari ispod zmigavaca je po mom misljenju suvisna i probaj pronaci malo ljepsu bih naljepnicu imaju one na prozirnom najloncicu pravo fine izgleda kao airbrush kad se naljepi a bude podloga od tvoje boje inace sve ostalo je extrica vidi se da je ulozeno puno truda para i ljubavi i ukusa naravno u svakom slucaju jedna od najljepsih trica koje sam kod nas vidjao :D :D :D :D

Yep slazem se i jos kad budes imo para bolje felgice i spustanje i mozda rora :) i nea dalje :D

Poz.
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

Pravo dobra trojka,bijela joj extra stoji-muzika isto nice,nema sta sve u svemu odlicno.
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

Fin autic a i kuca ti je extra! Meni se inace nesto bijela boja svidja u zadnje vrijeme, tako da je i ovdje super! Jos neke stopke i naprijed maska i to je to ak' ne zelis previse! Jedino pod hitno mjenjaj presvlake! :)
 
Legend
RE: Golf III eno...EDIT

Auuuuuuuuu... jesi opasan... hehehe...

Sta se radi drug??? Auto je mjera i to dobra... samo kao sto su te vec naruzili, skini tog ferarija sa auta... kvari ti izgled vozilice... Pozdravw...
 
Legend
RE: Golf III eno...EDIT

hahah e drug evo uzivam malo...skidam ferru odmah i sliku da se vidi ebem vam :D:D

@addo...poslije nove god abd ide presvlacenje sjedista u bež kožu ;)
 
RE: Golf III eno...EDIT

extra je golf vidi se da je održavan i sve na svom mjestu ali dobro bi mu legle neke spirale barme žute da malo padne previše je visok ali to je samo moje mišljenje
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

da slazem se ili neke spojlere nabacit malo...ali sve u svemu zakon je i pogotovo mi se svida iznutra...:icon_smile:
 
Član
RE: Golf III eno...EDIT

Lijep autic drug, kao sto sam ti vec rekao...A ni kuca ti nije losha...Heheh
 
Top