VW Golf MK4

VW Golf MK4

Član
Odlično ispalo :) Moj prijedlog: Neka ti marker na braniku uvijek sija, kao i dupli zmigavci u faru, a kad das lijevi/desni zmigavac da ti blinkaju dupli u farovima i na blatobranu (bez tog na braniku)....Nadam se da kontas sta hocu da kazem. Takodje da bi zmigavci u farovima sijali a po potrebi blinkali postoje moduli (na nekima cak ima i podesavanje jacine svjetlosti dok su upaljeni sa pozicijom) ;)
Kako god samo naprijed! :finger:
pa tako i ja planiram druze, markeri imaju funkciju pozicije i stalno sijaju kada upalim svjetla/poziciju, za sada mi zmigavci ne sijaju kao pozicije zbog pregrijavanja, nego samo kada ih upalim imaju normalnu funkciju oba, to za module moram vidjeti nisam petljao sa tim nikada, ako nadjem na netu kako ili ako ima neko da mi objasni bilo bi dobro, ako nista od toga ne bude vidicu da probusim rupe na kucistima od zmigava i ubacim sijalice narandzaste one od pozicije da sijaju stalno,pa kada upalim zmigavce oni bi jace sijali zbog veci i jaci sijalica pa bi to bilo to sto sam zamislio. O tom po tom. :)
 
Član
Crveni BBS amblemi i crvena klijesta
1234602_627961140560611_428641387_n.jpg
 
Član
Kupljeni Hella crni farovi, ovih dana montiranje
DSC_9572.jpg


usput obicni su na prodaju pa ako nekome trebaju nek' se javi.
 
Član
farovi stavljeni, nisam stigao da slikam danas, bice sutra koja slicica
takodje ubacena u zmigavac pozicija narandzasta kao sto sam i planirao :)
 
Top