VW Golf MK4

VW Golf MK4

Član
boleM je napisao(la):
fin golf,malo je motor za ne pohvalit al sta je tu je :icon_smile:
kad mu stavis ove felge i opruge,stakla malo zatamnis i sjedi 5 :icon_smile:
a ovaj golf je kod mene vec 4-5 godina samo sto je sada u mojim rukama i nikakvih problema nije bilo ;)
tamnjenje nije u planu jer zeza murija na svakom koraku za to,a da tamnim samo zadnja stakla bez zadnje sajbe mi je bezveze skroz,tako da nista od toga, ili sve osim prednje sajbe ili nista :D
 
Član
izgleda da mario nije pratio proslog golfaca koji je bio TDI i koji je bio na ovim felgicama..ona sto je jedna po meni je ljepsa...:D
 
Član
soffa je napisao(la):
izgleda da mario nije pratio proslog golfaca koji je bio TDI i koji je bio na ovim felgicama..ona sto je jedna po meni je ljepsa...:D

hehe izgleda da nisi ni ti pratio :cool::cool:(sala mala)prosli golfonja je bio 1.4 benz :icon_smile:
 
Član
malo mi je to saka u oko al ok, ipak je potrebno malo vise srece naci sad jos jednu koja fali ili 3 onakve :cool:
 
Član
mariodrag je napisao(la):
jel to samo ja gledam i vidim da imas tri iste felge i jednu razlicitu :icon_confused:

jeste, razlicita je, nisam bio ni skontao dok sam uzimao,pa i dok sam montirao tek kasnije drug primjetio pa i ja,imao sam priliku da vratim, ali sam odbio dobro je i ovako ista je dimenzija i sve 3 su BBS RK 504 a ova jedna BBS RX 504 dosta su slicne,neki cak i ne uoce razliku dok im ne kazem :D
 
bolje da si ih vratio, vidi se bas razlika :icon_confused:
bolji ti je ovaj motor od proslog duplo, em duplo amnje trosi em je duplo
pouzdaniji ;)
 
Član
danas stavljene felge i spusteno auto
gume su niske,bolje da su 45
a nisam zadovoljan ni koliko je spusten,ja bi volio jos iako je ovako funkcionalnije i tako ce za sada ostati :D
Evo uporedne slike
prije

htb3iu.jpg


posle

34xhxec.jpg




bucky_mb@yahoo je napisao(la):
bolje da si ih vratio, vidi se bas razlika :icon_confused:
bolji ti je ovaj motor od proslog duplo, em duplo amnje trosi em je duplo
pouzdaniji ;)

ma nema veze, gotovo je sada, meni nije lose ni ovo
motor je ekstra, jes da ne ide,ali sve ima svoje prednosti i mane,a za kuliranja ubio se :D
 
Član
mitarMK4 je napisao(la):
mariodrag je napisao(la):
jel to samo ja gledam i vidim da imas tri iste felge i jednu razlicitu :icon_confused:

jeste, razlicita je, nisam bio ni skontao dok sam uzimao,pa i dok sam montirao tek kasnije drug primjetio pa i ja,imao sam priliku da vratim, ali sam odbio dobro je i ovako ista je dimenzija i sve 3 su BBS RK 504 a ova jedna BBS RX 504 dosta su slicne,neki cak i ne uoce razliku dok im ne kazem :D

definitivno si to trebo vratit,,jer ovako ces to prodat nikom a i steta bude kasnije kad auto poslozis jos bolje a felge razlicite
 
Član
mariodrag je napisao(la):
mitarMK4 je napisao(la):
mariodrag je napisao(la):
jel to samo ja gledam i vidim da imas tri iste felge i jednu razlicitu :icon_confused:

jeste, razlicita je, nisam bio ni skontao dok sam uzimao,pa i dok sam montirao tek kasnije drug primjetio pa i ja,imao sam priliku da vratim, ali sam odbio dobro je i ovako ista je dimenzija i sve 3 su BBS RK 504 a ova jedna BBS RX 504 dosta su slicne,neki cak i ne uoce razliku dok im ne kazem :D

definitivno si to trebo vratit,,jer ovako ces to prodat nikom a i steta bude kasnije kad auto poslozis jos bolje a felge razlicite

jbg, gotovo je sada, a ofarbacu sve cetiri u razlicitu boju,pa da sve budu razlicite :D
 
Član
Ja bih uzeo jos jednu tu "razlicitu" felnu i jedna strana jedne felne druga druge, slicne ali razlicite.
 
Top