VW Golf MK4

VW Golf MK4

Član
U pitanju je opet Golf IV ali ovoga puta za razliku od 1.4 i 55kw je dizel i to obicni tj. SDI sa 50 kw
1998 god
od dodatne opreme nista
stanje ne bas dobro
mehanika je ok
sa vana dosta manjih ostecenja,zagrebanja,udubljenja i zadnji blatobran zagreban o stub
evo jedna slika za sada
samo na njemu nisu 16ke ove sa slike vec 14ke zimske
18603_486027841420609_1183063535_n.jpg



U planu isto kao i za onaj dotjerivanje znakovi u boji auta,crni farovi
Idu felge 17ke koje su Bile spremljene za onog golfa
znaci BBS dvodjelne 7/12 J et35 (samo da zavrsim sa poliranjem)
i opruge su takodje spremne
bice uskoro postavljeno oboje nadam se
 
Član
Sada sam gledao tvoj ustaru garazu i one BBS :icon_eek:
Kad mu one legnu,spustanje,farovi i malo sitnica biti ce prava perverzija ;)
Sretno i daj nam jos slika :icon_biggrin:
 
Član
evo vise slika Golfa
-juce skinute oznake sa gepeka "GOLF" i "SDI"
- stopke stavljene sa potamnjenim zmigavcem i rikverc svjetlom
(nemam sliku kako je bilo prije)
zaboravio slikati unutrasnjost,bile su neke presvlake,skinute su sada
3 felge ispolirane,4. cu veceras zavrsiti,pa sutra nadam se montiranje felgi i spustanje

333io2b.jpg

jedan far nov,drugi je stari i primjeti se dosta razlika i ubi u oci
o1nwo.jpg


2uyg0pl.jpg


ojhzjc.jpg


xneqhe.jpg


3582edi.jpg
 
Član
jel li plastika na faru dotrajala pa treba poliranje ili unutra ja sam gledo na forumu sitnih komadica spuzve gurnes u far nasper vode i deterdzenta i onda izmucas jedno 10min ocisti far ko nov bude..jest da je kasnije moras vaditi iz one rupe spuzvice al ispali se...ide ovo na bolje...:cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
jel li plastika na faru dotrajala pa treba poliranje ili unutra ja sam gledo na forumu sitnih komadica spuzve gurnes u far nasper vode i deterdzenta i onda izmucas jedno 10min ocisti far ko nov bude..jest da je kasnije moras vaditi iz one rupe spuzvice al ispali se...ide ovo na bolje...:cool:

probacu,mada cilj mi je da nadjem crne farove ili ove da zamijenim za Hella pa da ih potamnim iznutra :D

Nebojsa_GTD je napisao(la):
Fin golf puno predjenih kilometara :cool: i imam jedno pitanje gde si ga kupio?
u Brckom :D


Eko10 je napisao(la):
Dobar golf. samo si makar mogao tdi 66kw.

jbg i ja bi volio, ali sta cu :D

Gotove i felge
BBS dvodjelne 7,1/2 J ET 35
Gume 205/40/17
Opruge ne znam proizvodjaca niti koliko spustaju,uglavnom trebale bi biti Golf Low, vidicemo sutra :D
x20va0.jpg
 
Član
fin golf,malo je motor za ne pohvalit al sta je tu je :icon_smile:
kad mu stavis ove felge i opruge,stakla malo zatamnis i sjedi 5 :icon_smile:
 
Član
taj motor je EXTRA dobar, osim ako nisi racer neki, al sto se tice odrzavanja izdrzljivosti taj sdi je beton.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
taj motor je EXTRA dobar, osim ako nisi racer neki, al sto se tice odrzavanja izdrzljivosti taj sdi je beton.

Na performanse sam ja mislio al se nisam dobro izrazio ;)
a za odrzavanje ja mislim da je ko golf 2,cak im je mozda i potrosnja priblizna :icon_smile:
 
Član
boleM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
taj motor je EXTRA dobar, osim ako nisi racer neki, al sto se tice odrzavanja izdrzljivosti taj sdi je beton.

Na performanse sam ja mislio al se nisam dobro izrazio ;)
a za odrzavanje ja mislim da je ko golf 2,cak im je mozda i potrosnja priblizna :icon_smile:

pa dobro u nekih uslovima SDI vise trosi od TDI, al ti zato ne visi iz dzepa 500 KM za turbinu
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
taj motor je EXTRA dobar, osim ako nisi racer neki, al sto se tice odrzavanja izdrzljivosti taj sdi je beton.

Na performanse sam ja mislio al se nisam dobro izrazio ;)
a za odrzavanje ja mislim da je ko golf 2,cak im je mozda i potrosnja priblizna :icon_smile:

pa dobro u nekih uslovima SDI vise trosi od TDI, al ti zato ne visi iz dzepa 500 KM za turbinu

jest i to al u mene vento tdi manje trosi neg sto mi je trosio golf dizel obicni,i nije samo sto kazes turbina,nego i registracija daleko manja
al kad se ispred tebe nadju dva tri sljepera na putu,ni uz pomoc trikova ti njih nemozes obic
 
Član
nisam ti prije komentariso al i kod mene je SDI i motor je odlican ne trosi a nije toliko lijen samo mu skini EGR ventil ja mislim da se tako zove i vidjet ces odma ce ti bit brzi:lol: sretno sa novim autom
 
Top