VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

Početnik
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Fino , fino napredujes.

Samo napred. Felge su extra(ove sto trebaju stici) , a i planovi su ti dobri. ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Nikakve veze sto je skuplji ;)
ali nije los golf, potrefio si sad sa ovim felgama . pun pogodak.
samo vidim da si napiso nesto mk5 gti karambolka. ?? na sta tacno mislis ?
 
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

ima veze zato sto treba puno vise novca da bi se nesto napravilo da valja,, zbog toga sam mislio nista drugo,, a
mislim na ovo

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

extra bi izgledalo u to ne moras sumnjati ali obavezno kod ovih vecih otvora staviti 3D mrezice a ne one obicne i tek onda dobivas cisti sex;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
plavo crna kombinacija

meni crna i plava nikako ne idu...
crna - crvena/žuta/narandžasta/bijela da, a crna + plava jok.

a felge. šta znam. po meni bi ovakve:

audifelge18zoll5armdesi.jpg


bile puno bolji izbor.
sjajno stoje na svakom crnom wagenu.
 
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

durma--- razumijemo se 100%:cool:
srle druze,, ne volim ja tu fabriku tako da i felge idu druge,,,
a plavo crna kombinacija je sex, samo dok nadjem slike ;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

respect :cool:


nego,sto mislite,bi li ova cetvorka GTI mogla bit brza od one TDI 155PS (sve crveno) ? :icon_biggrin: ja nekako vjerujem u moc dizela :D
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Ove felge su i meni zapale za oko u oglasima, lijepe a nisu skupe.. Dobar izbor :cool:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Zoranic MNE je napisao(la):
respect :cool:


nego,sto mislite,bi li ova cetvorka GTI mogla bit brza od one TDI 155PS (sve crveno) ? :icon_biggrin: ja nekako vjerujem u moc dizela :D

brate dovedi je da probamo,,, sinoc sam ubrzavao iz mjesta do 100 jedno 65 puta,,
to je drama kako ide,, snimicu jedan klip pa postaviti,,, a sto se prave trke tice dizel se nikada nece moci porediti sa benzincima,,,
i evo ti jedan primjer, jeste da nije mjerodavan ali,, tdi 130ks niz blagi pad puta na dijelu jednom uhvati 140 maks,, a ja na tome dijelu samo kad se krecem up hill ostvarim skoro 150,, a niz brdo 165,, to je blagi pad puta:icon_biggrin:
to je na krace staze,, na duze se zna kako bi bilo:icon_exclaim:


shumi: jesu, odlicne felge,, samo jos da se dogovorimo oko transporta i stizu,,
ugl retervisane su;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Zoranic MNE je napisao(la):
respect :cool:


nego,sto mislite,bi li ova cetvorka GTI mogla bit brza od one TDI 155PS (sve crveno) ? :icon_biggrin: ja nekako vjerujem u moc dizela :D

150 konja a ne 155...;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

Zoranic MNE je napisao(la):
respect :cool:


nego,sto mislite,bi li ova cetvorka GTI mogla bit brza od one TDI 155PS (sve crveno) ? :icon_biggrin: ja nekako vjerujem u moc dizela :D
Ima stranica za to ;), odprilike su iste,dizelka je malo malo brza i naravno fleksibilnija u visim brzinama na malo okretaja,

http://www.zeperfs.com/en/duel385-387.htm

medjutim ova buckijeva je jaca od 150 ks tako da bi potukla dizelku.

http://www.zeperfs.com/en/duel744-387.htm
 
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

gti fan,, prvo ovi podaci nisu tacni sa ove stranice, drugo poredi se fleksibilnost,,
tu se nema sta porediti,, jer benzin 4-om od 80, treba mu godina da povuce
a uostalom nije tema garaze tdi vs gti:icon_exclaim::spam:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

ako je 150 benzinac i 150 dizel, dizel je bolji sto se vidi u tablicama...
al ako je benzinac ovaj od 180 konja,onda dizelka nema sta da trazi tu....

da nebude off...
felge ce mu extra sjesti.... ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

jasam se potezao sa Golfom 4 tdi sve crveno, prva i druga iste, u trecoj od pola gasa poceo sam je uzimati tu smo negdje i stali nije bilo vise puta za brzinu, tako da u porednejnju sa 1.8T nema sanse!!!
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI nove felge 53 str.????

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
gti fan,, prvo ovi podaci nisu tacni sa ove stranice, drugo poredi se fleksibilnost,,
tu se nema sta porediti,, jer benzin 4-om od 80, treba mu godina da povuce
a uostalom nije tema garaze tdi vs gti:icon_exclaim::spam:
Odgovaram na Zoranicevo pitanje
Samo cu malo u off :) ,benzin zato vuce 3om od 80 bolje nego dizel sto mozes vidjeti u tablicama ili npr 4om od 120,uopce glupo je pitati za dva motora iste snage koji bolje vuce,nije vazno koji je dizel,koji benz,ima li turbo ili ne,ima li warp ili ne to uvjek pisem,dva motora sa istom snagom otprilike isto vuku samo zavisi od momenta u kojem stupnju prenosa na koliko okretaja bolje vuce koji motor.Uglavnom cvrka od 150 benz i dizel idu skoro isto ali cvrka od 180 ks normalno jede dizelku od 150ks a da ne govorim kako ide tvoja od 200 i kusur konja cini mi se a on pita koja je brza.Nije dzaba odredjena jedinica snage motora KW,KS.


ekusetic je napisao(la):
ako je 150 benzinac i 150 dizel, dizel je bolji sto se vidi u tablicama...
Je u 4 oj,pogledaj maximalno ubrzanje 80 to 120 min : benzinac ima cak malo bolja medju ubrzanja ali to su milimetri jer snaga je ista.

Kad je u pitanju medjuubrzanje 80-120 dizelu vide pasu niski okretaji dakle u 4oj a benzu visoki u 3 oj brzini a medjuubrzanja su ista.
 
Top