VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

RE: Golf IV 1.8 GTI nova karambolka,pomoc PS strucnjaka.str 50.

prvo je zalijepljena tablica, zatim zamjenjena sijalica i sl,, onda je ulozeno malo vise za LPG:D
i mogu vam reci daam pre pre zadovoljan,, razlike nema nikakve sto se vuce trice, cak sta vise moguce je vrlo lako da
zbog novih dizni i bolje ide, uglavnom bice snimak ubrzanja prvom prilikom,, stay tuned;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

ma brate najvjerovatnije da od prodaje i nema nista,, jedino ako neko izleti sA
dobrom ponudom
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

Jesu li ti stavili jacu mapu plina, mozda je zbog toga a i sto kazes moze biti zbog dizni!;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

ne znam kako to ide sta ide, samo sam im objasnio da je cipovano auto,, tj pojacano,,
radic je odradio svoj dio posla,, vuca je odlicna,, dosta bolje ide na plinu:cool:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

ma jarane mene da je interesovalo necije misljenje postavio bi temu,,,
da li ugraditi plinski uredjaj:D

da me neko ne shvati pogresno,, po meni je ispravnije u jace motore ugraditi plin
nego u slabije 1,2 1,3 i druge,, e sad naravno prvi razlog ugradnje je malo jace od duple ustede na gorivu,,
onda i usteda na servisu,, jer je ulje i filteri skupo u pm,, a sipa se najkvalitetnije ulje,, jos kad se u obzir uzme
i cijena benzina,, a plin je 1,05 km,, izadje me kao neki dizel prosjecan
AnDel je napisao(la):
sad ti je auto bomba :D

:cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

Volim i ja voziti na benz, ali u nasim uslovima i po ovoj cijeni benzina to je po meni ludost, jbg ko radi i sam ga sipa ovako razmislja!;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

ma brate, ostaje ti puno vise kesa za druge stvari,
samo jos da je vremena ugrabiti pa da se ponesto i uradi;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

normalica;) prvi dan test voznja brzi put prema kiseljaku 180km/h
opusteno, mogao sam komotno 200 razviti:123::cool: nove dizne cuda rade:lol:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI LPG in the house!

Vozio sam se u laguni 3,0 V6 sa plinom,i jako malo razlike ima u visim obrtajima.Na benzinu ipak vise dodje do izrazaja snaga auta.
 
Top