VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
vozim VW Golf mk2
moj otac je prvi vlasnik , ja ga vozim vec 3 godine
motor 1.6 D
4/5 vrata , crvena boja , CL paket opreme
pre modifikacija imao je 55KS
sada ima oko 62 KS posto sam polirao usis i stavio sam izduv promera 55m od prohroma bez prigusivaca , rucno radjen , estetskih modifikacija je bilo a to cete videti na slikama

evo malo slika kako je sredjivan auto

mislim da sam sve bitnije trenutke uspeo da zabelezim :)

ovako je izgledao pre










posle je doslo ma red prvo sredjivanje , farbanje kompletno










































posle na red dosle i kocnice




















stavio se kombinovani instrument sa obrtomerom




desilo se nesto za sta ja nisam kriv a sto me je iznerviralo mnogo
















pa je ponovo moralo da se menja : hauba prednji vezni lim , maska , branik prednji , sva sreca pa nista vitalno nije stradalo












stavio sam polurubove








onda se uradilo malo i izolacije zvucne





 
Član
RE: moja ljubav

Dobra dvica :cool:
Nego gdje ti ova temperatura ode u 100 gotov? :icon_question:
 
Član
RE: moja ljubav



























































































u planu su uskoro gewinde i jos neke sitnice , mozda vracanje maske sa znakom i fabricke GTI stop lampe i zuti migavci u prednjim branicima kao i zute maglenke

slike nisu bas poredjane po redosledu radnji ali u glavnom je tu skoro sve , nisu slikane modifikacije motora i kada je auto bio kompletno u spric gitu :)

nije otisla u 100 , sve dok ne ode u sledece polje , nema problema , tu mi se pali druga brzina ventilatora , to je sve u redu , bila je jaka vrucina tada i tako mi normalno stoji temperatura , taj polozaj ne prelazi :)
 
Član
Dobar nema šta...jeste šteta što je iz TAS-a jer su oni smeće...al eto tvoj je ipak lijepo očuvan...sretnooo..pozzzz:cool:
 
Član
bad_look
nijedan auto nije smece kada se o njemu vodi racuna , samo redovan servis i nema problema , i kada se nesto pokvari samo originalan deo , ja za 21 godinu koliko ovaj auto ima nisam cuo da je imao neki problem veci od propustanja gumice na zadnjim cilindrima dobosa i napuknut mali hladnjak da je veci kvar u pitanju , odrzavao ga je moj otac sve vreme , uvek redovna zamena ulja , kajiseva...
 
Top