VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
Mixa90 je napisao(la):
bad_look
nijedan auto nije smece kada se o njemu vodi racuna , samo redovan servis i nema problema , i kada se nesto pokvari samo originalan deo , ja za 21 godinu koliko ovaj auto ima nisam cuo da je imao neki problem veci od propustanja gumice na zadnjim cilindrima dobosa i napuknut mali hladnjak da je veci kvar u pitanju , odrzavao ga je moj otac sve vreme , uvek redovna zamena ulja , kajiseva...

Ma nisma ja kudio golfa jer i ja isto vozim samo njemački...nego sam čao baš da su bezveze bili ti tasovi jer su to naši fušerili...al kad se održava naravno da svaki valja nema šta....pozzz
 
Legend
bad_look je napisao(la):
Dobar nema šta...jeste šteta što je iz TAS-a jer su oni smeće...al eto tvoj je ipak lijepo očuvan...sretnooo..pozzzz:cool:

ovo bas od tebe nisam ocekivao..
sramota :icon_sad:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Dobar nema šta...jeste šteta što je iz TAS-a jer su oni smeće...al eto tvoj je ipak lijepo očuvan...sretnooo..pozzzz:cool:

ovo bas od tebe nisam ocekivao..
sramota :icon_sad:

Hahhahahahha...ja sam tako čuo......od ljudi koji su tamo radili i koji su vozali...da je dosta bolji Njemački golf......mada je meni svaki daobar kad se održava kao par ovdje na forumu....:cool:
 
Legend
ma pusti te price, slikat cu ti nekad golfa 91god TAS ovdje u ulici, 50tak hiljada presao.. ne mozes vjerovat :)
strasna su to auta, pusti mahalce ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma pusti te price, slikat cu ti nekad golfa 91god TAS ovdje u ulici, 50tak hiljada presao.. ne mozes vjerovat :)
strasna su to auta, pusti mahalce ;)
Ma vjerujem ti...ima ih kažem održavani su nema šta ja sam se vozao u jednom 98 000 prešao voza ga direktor TAS-a, i perfektan je bio kažem sve zavisi..al nešto ga ne gotive ljudi u Sarajevu kažem ti ne znam što ja sma se začudio....:icon_confused:
 
Član
svaka cast za odrzvanja i sredjivanje golfa, a mislim da si jedan od rijetkih bosanaca koji je prvi vlasnik golfa dvice i jos uvjek ga ima i cuva. ;) a sto se tice ovih tas-ovih golfova ja mislim da im je u sustini jedina mana sto su svi bili osnovni modeli, koliko ja znam, pa nisu imali nikakvu dodatnu opremu, al opet nije ni to nista strasno, sve se moze naci i ugraditi. :icon_smile:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Dobar nema šta...jeste šteta što je iz TAS-a jer su oni smeće...al eto tvoj je ipak lijepo očuvan...sretnooo..pozzzz:cool:

ma TAS je smece bio i ostao losij kvalitet i kvarova duplo,ja imam iz njemacke golfa 89 god stari ga nije odrzavao nikako al bas nikako ulje promjenio nakon pet god voznje eto nema dalje,ali jedini kvar koji je imao je piknut hladnjak i auspuh zadnji lonac to sve govori o njemackoj kvaliteti,a ne nasoj,a vozio sam se i u tasovom,komsija pored mene je kupio u tasu novog golfa davne 90 god,on ga odrzava strasno,ali opet sva druge nedelje nesto mu se kvari :lol: a ovaj tvoj golf je odlican samno gewinde nabaci i to je to ;)
 
Član
ajde nemojte da serete, gledajte golfa i divite se. Stvarno uzor mnogima, zar je bitno da li je TAS ili njemacki, bitno je kako se covjek odnosi prema njemu, a eto sam vam covjek kaze da nije imao nikakvih problema, tako da...
golf je stvarno extra, fele mi se dopadaju samo tako, sve na svom mjestu, samo tako naprijed;)
 
Član
pa pazi na izduvu sam po nekim proracunima izracunao da sam dobio oko 5 ks posto sam sa fabrickog 35mm stavio 55mm bez prigusivaca , i da sam na usisu poliranjem dobio jos oko 2-3 tako da racunam tu negde oko 65 KS da ima posto je iz fabrike izasao sa 54.4 :icon_smile:
 
Top