VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Golf mk2 GTI

jesi uradio osvjeteljnje u kilometar sat, ja juče isto ubacivao ledice po prekidačima i ventilaciji plave boje, e ostale mi još 2 ledice pa kontam ih u sat ubaciti pa ako si slučajno ili netko to uradio nek napiše postupak :))
 
RE: VW Golf mk2 GTI

http://www.dodaj.rs/?3e/F4/1gnccfxR/cimg5927.jpg

Prijatelju ako mislis na ovo sve sa simbolima i okvirom ima se kupit u autodijelovima, barem ja znam da ima u jednim kod mene u gradu, pitam sutra posto je ;)

jesi majstor sad bi ti svog golfa dovezo da mi sredis unutrasnje osvjetljenje :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Upravo radim sat... jedino je zeznuto izvaditi zelenu foliju sa BOARD COMP-a, moras citav sar rastaviti na komadice bukvalno. Opet ostane odsjaj od zelene ploce, ali je puno bolje nego sa folijom, ostalo nema nista komplikovano.... Samo pazi + i -, ako obrnes diodu, nece ti raditi... pokusaj ih uvaliti u ona kucista pa ih samo navrnuti da ne lemis po foliji...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

GolFanatiCars je napisao(la):
http://www.dodaj.rs/?3e/F4/1gnccfxR/cimg5927.jpg

Prijatelju ako mislis na ovo sve sa simbolima i okvirom ima se kupit u autodijelovima, barem ja znam da ima u jednim kod mene u gradu, pitam sutra posto je ;)

jesi majstor sad bi ti svog golfa dovezo da mi sredis unutrasnje osvjetljenje :icon_biggrin:

7km,eto posto je;););)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

GolFanatiCars je napisao(la):
http://www.dodaj.rs/?3e/F4/1gnccfxR/cimg5927.jpg
Prijatelju ako mislis na ovo sve sa simbolima i okvirom ima se kupit u autodijelovima, barem ja znam da ima u jednim kod mene u gradu, pitam sutra posto je ;)
jesi majstor sad bi ti svog golfa dovezo da mi sredis unutrasnje osvjetljenje :icon_biggrin:

Ako mi uspijes naci tu plastiku kupuj odma, samo obrati paznju na simbole, jer je kod mene klima pa su 3 za klimu a 3 za ventilaciju... ;)
Eto ako nadjes posalji mi, a ja ti platim posteno i odradim prekidace... :D

Pa hajd provjerite mi to, ja nisam uspio naci nigdje za golfa sa klimom... :S
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
http://www.dodaj.rs/?3e/F4/1gnccfxR/cimg5927.jpg
Prijatelju ako mislis na ovo sve sa simbolima i okvirom ima se kupit u autodijelovima, barem ja znam da ima u jednim kod mene u gradu, pitam sutra posto je ;)
jesi majstor sad bi ti svog golfa dovezo da mi sredis unutrasnje osvjetljenje :icon_biggrin:

Ako mi uspijes naci tu plastiku kupuj odma, samo obrati paznju na simbole, jer je kod mene klima pa su 3 za klimu a 3 za ventilaciju... ;)
Eto ako nadjes posalji mi, a ja ti platim posteno i odradim prekidace... :D

ima srdjane sto posto, samo ne znam da li je sa klimom,to je vec pitanje,ja znam gdje isto ima,mislim da ja i amir mislimo na istu radnju,vidjao sam ja to dosta puta, moze se to i naruciti u autodijelovima,samo ako je prodavac voljan da se zeza s time. Kad su meni narucivali onu plastikicu sto u nju ide mjerac ulja,striktno za moj auto,onda ce i tebi to,ako se moze narucit sa klimom normalno;);)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Pa hajd ako vam nije problem da ode jedan da mi to provjeri i naruci ako ima. Znaci sve je isto k'o kod obicnog golfa, samo ima simbole za klimu (sa zvjezdicom)...
Oduzim se za uslugu kako mogu... :)

edinko je napisao(la):
uff i ti nasao dvicu sa klimom :D

Full, koža, klima... :D jos navigacija i nist' vise mi ne treba... :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
Pa hajd ako vam nije problem da ode jedan da mi to provjeri i naruci ako ima. Znaci sve je isto k'o kod obicnog golfa, samo ima simbole za klimu (sa zvjezdicom)...
Oduzim se za uslugu kako mogu... :)

meni ce biti na pameti sigurno,ja ti to provjerim cim prije,a vjerujem da ce i amir,i njemu je usput cesto,pa eto,uglavnom cemo ti se javit,ako bude uzet ce ti jedan od nas dvojice, i saljemo ti postom ako bude;);)
 
RE: VW Golf mk2 GTI

Posto sam obecao uradit cu znaci fazon je u zvjezdicama :) ako ne bude pitam mozel se narucit taj sa klimom pa cu ti rec kako i sta, da li ima i ako bude kad bi moglo doci.

Ako bude i kad kupim ostalo cemo se mi dogovorit to je najlakse ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top