VW Golf mk2 Gti, slike - procjena

VW Golf mk2 Gti, slike - procjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AmmaR84 je napisao(la):
ali druzeee ja ne pricam o diesel-u ja pricam o 1.8 GTI 8v Digifan koji trosi isto (ako ne i manje) ko 1.6 benzinac (ako je ispravan) ko ne vjeruje ne mora ali ko je vozio ovakvo ili posjeduje zna o cemu pricam
pozzzz

:icon_exclaim:

ti il si glup il ti noge smrde :D
ja ti opet kazem pokusaj ubjediti zadrtog bosnjaka kojem je zakletva golf 2 dizel,ubjedi ti njega da to ne trosi puno
pa njemu je obicni 1.6 gutac benzina a kamoli 1.8 GTI
:icon_exclaim:
 
Član
ti ocigledno volis da se raspravljas :D
pozzzzz

btw ali rekao sam ko zna cjeniti i ko zna sta je GTI ...... znat ce i koliko trosi
 
Član
ljudi sta je vama koji 5000 ili 6000 pa daj malo pogledaj te cijene auta sad kriza je cijene su opale jarane sad da dobijes i 4000 ua njega dobro je zato ti to fino ostavi sebi i ne prodaji
 
Član
mesirac je napisao(la):
ljudi sta je vama koji 5000 ili 6000 pa daj malo pogledaj te cijene auta sad kriza je cijene su opale jarane sad da dobijes i 4000 ua njega dobro je zato ti to fino ostavi sebi i ne prodaji

Jeb'la te kriza! :lol:
 
Član
Pa jbg...

Sto se tice potrosnje...testir'o sam mu bord komp i tacan je u bocu...nekidan is'o za ZG, prosjecna brzina 128, sa klimom 7 litara trosio na 100km... gradske srkne oko 11 sa klimom, naravno, normalne voznje... :)

Jbg, da je star star je...al' ljubav je to... :D
 
Član
stvarno ljepotan pravi nema greske,ja ga nebi dao ispod 5000 ni marke,da je moj nebi pomisljo na prodaju ;)
 
Član
golf je stvarno fin al pogledajte malo superoglase petkom ... golfovi trice gti 16v, gti 8v, vr6 sve po 5-6 hiljada ... ne kazem da su ti koji se nude u ovako dobrom stanju nego samo vam dajem informaciju kako se auta krecu ... pozz
 
Da,da,ako cemo realno i ja mislim da je i 5000 previse,jerbo skoro sam gledo kod jednog naseg dilera ,cojek prodaje Ibizu mk4 (jedna gen novija od ove moje) 2003/2004 ne sjecam se tacno koja,1.4 16v lafo neka sport pack oprema i daje je za 9400 km,pazi auto staro samo 5,6 godina.

Ali ko sto rekose,jedino kad mozes dobit neku cijenu jeste kod musterija koje cijene gti i vole trocifreni HP :D:cool:
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Pa jbg...

Sto se tice potrosnje...testir'o sam mu bord komp i tacan je u bocu...nekidan is'o za ZG, prosjecna brzina 128, sa klimom 7 litara trosio na 100km... gradske srkne oko 11 sa klimom, naravno, normalne voznje... :)

Jbg, da je star star je...al' ljubav je to... :D

:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top