VW Golf mk2 Gti, slike - procjena

VW Golf mk2 Gti, slike - procjena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pitalo me dosta ljudi za auto...da prodam...pa me zanimaju vasi komentari, koliko vrijedi odokativno... :icon_biggrin: u par hiljada nije bitno :D...sala naravno...

U pitanju je cvaja GTI...90-o godiste...naravno ima svu gti opremu, dizajn unutrasnjosti i to...

Od opreme ima:
ABS, sva 4 diska ofc xD
Servo
Klimu (napunjana prije 15 dana)
El.podizace
Centralna
Profilisani sicevi
Alarm
Celicne feluge sa gumama Sava S3, sve kupljeno novo zimus

Sto se tice dodatnih gluposti...

Alu feluge 15ke bez packe sa jako dobrim gumama
Maska fabricka bez znaka, 4 fara
Kristalni farovi sa Angel Eyes-ima
Kristalne stopke sa LED stopkama...
xPlode HU i 6 zvucnika
Rucica mjenjaca i pipci na vratima Wolfsburg
Papucice TenzoR

Veliki servis napravljen u Februaru...diskovi kljesta reparirana i to sve...

Sto se tice ispravnosti, auto je savrsen (nije sto je moj)...

Nije licitacija...:D...zanima me misljenje...necu da precijenim, a necu ni da padam bezze...;)

Hvala...
 
Član
RE: VW Golf mk2 Gti - procjena :D

A da...

Nije udaran nikako...kod nas je vec 12 godina...garaziran stalno...nije prop'o nigdje...

A pres'o je skoro 380000.... :lol::lol::lol:











 
Član
Imam GTi ja...full sve...al' nije na prodaju... :lol:


Jbg, zanima me bas misljenje...doduse, neke stvari se ne mogu kupit' novcem... al' jbg...
 
Početnik
Tesko ces kod nas naici na musteriju koja zna sta je to...znas kakvi su,vjeruj da niko nece dati vise od 5-5500 za benzinca...kod nas se cijeni samo dizel i sumnjam da nece i u njemu jedan da zalupa ako ga prodas...
 
Član
nedaj ispod 6k:)
...mozda nekima jest nerealno, al lik kod mene u gradu prodao skoro unisteno auto (Golf 2:) ), 90 god za 5500 KM!!!...ja nisam mogao vjerovati kad sam cuo cijenu...kaze molio ga lik da kupi:lol:
tvoja vrijedi duplo vise od onog krsa, al posto nemozes dobiti ni u ludilu toliko:D moja slobodna procjena je 6000 KM!!!
 
Legend
ew ti 3000 i da ga vozim:lol:
ako je auto u takvom stanju kao sto kazes 5500 ne vise,jer ga kilometraza ebe malo...
ostavi to auto,ne prodaji ga,predobar je:cool:
 
auuuuuu jako lijep golfic...;)
iako GTI nisu na nekoj cijeni ja ga ne bi dao ispod 5.500 ni ocu svom...
al ti opet najbolje znas :icon_rolleyes:
 
Član
aaaaaaa nemoj golfa


prelijep, ocuvan,
12 godina ga odrzavate u perfektnom stanju
i sad da ga kupi neko ko ce mu dusu iscupati i razvaliti ga
 
Član
Da je 16v vrijedio bi para,jer bi ga bar trkaci onda znali cijeniti,
ali posto je 8v onda se samo tretira kao benzinac koji puno trosi i koji je presao ko zna koliko!

Generalno ovo vrijedi onoliko koliko ti vruca musterija bude!
Posto je ovo BiH uvijek ce vise vrijediti dizel 92 a oni su po 6000KM pa sad skontaj gdje si ti.

Meni je uvijek drazi GTI od dizela ali ovakvih kao sto sam ja ima 1% na 99% onih koji vise vole dizela!

Sve u svemu kad rezimiras ovo auto se neisplati prodavati!

Uzivaj u njemu jos 12 godina i drzi ga u originalnom stanju,poslije toga ce vrijediti puno vise :)
 
Član
ko zna sta je GTI on ce i znati cjeniti po mojoj nekoj procjeni nemoj da ga dajes ispod 5k ;);)




"ali posto je 8v onda se samo tretira kao benzinac koji puno trosi i koji je presao ko zna koliko!"
ja mislim da grijesis sto se tice potrosnje !!!!
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
ko zna sta je GTI on ce i znati cjeniti po mojoj nekoj procjeni nemoj da ga dajes ispod 5k ;);)




"ali posto je 8v onda se samo tretira kao benzinac koji puno trosi i koji je presao ko zna koliko!"
ja mislim da grijesis sto se tice potrosnje !!!!

Slusaj druze
to nije moje misljenje nego misljenje 99,9% nacije koja se kune u potrosnju golfa dvojke dizela od 4litra gradske u zimskim uslovima

Ja vozim dva auta i ni jedno mi ne trosi ispod 14lit
 
Član
ali druzeee ja ne pricam o diesel-u ja pricam o 1.8 GTI 8v Digifan koji trosi isto (ako ne i manje) ko 1.6 benzinac (ako je ispravan) ko ne vjeruje ne mora ali ko je vozio ovakvo ili posjeduje zna o cemu pricam
pozzzz

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top