vw golf mk2 gti 16v 89'

vw golf mk2 gti 16v 89'

Legend
dzinn16v je napisao(la):
enesss je napisao(la):
mene je zanimalo , hvala za fotku , ako financijski ne mognem stici pozlatu da idem na ovu soluciju , dobro izgleda s tim da se moze lak i realnije napraviti , ali odlicno ti je ovo ;)

Jel znas nekoga da radi pozlatu...i koliko je para...novi s pozlatom su 145E ali meni se ne svidaju jer nisu originalni i nemaju utisnuto na sebi logo BBS?

moj prijatelj je zlatar , ali inace to nece da radi , iznimku je napravio eto da meni to odradimo , al jos cu vidjeti koliko sta i kako jer imam dosta planova ne dovrsenih radova do maja na autu , budem li , bude li on jos htjeo raditi napisem ti ;)
 
Član
mala velika promjena :)
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php


enesss je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
enesss je napisao(la):
mene je zanimalo , hvala za fotku , ako financijski ne mognem stici pozlatu da idem na ovu soluciju , dobro izgleda s tim da se moze lak i realnije napraviti , ali odlicno ti je ovo ;)

Jel znas nekoga da radi pozlatu...i koliko je para...novi s pozlatom su 145E ali meni se ne svidaju jer nisu originalni i nemaju utisnuto na sebi logo BBS?

moj prijatelj je zlatar , ali inace to nece da radi , iznimku je napravio eto da meni to odradimo , al jos cu vidjeti koliko sta i kako jer imam dosta planova ne dovrsenih radova do maja na autu , budem li , bude li on jos htjeo raditi napisem ti ;)

vazi brate.hvala :)
 
I moj frend je zlatar ali nece to da radi...
ok je uzeti nove sarafe ali ja bih radje dao 100E za pozlatu ili kromiranje ovih jer ti aftermarket nisu originalni...
 
Mogu samo reći - super, fantastičan, ekstra, pre predobar Golf. Obožavam ove starije aute koji imaju tvornički izgled ali temeljito obnovljeni :cool: :cool:
 
Top