vw golf mk2 gti 16v 89'

vw golf mk2 gti 16v 89'

Član
opet lijep dan :)
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
 
Član
Jedina zamjerka, ako to ona uopste i jeste je sto je na njemu maska bez znaka.. nekako mi se ne uklapa u ovaj savrseni skoro pa fabricki izgled auta.

Ostalo, sve 5.
Kapa do poda za projek't;)
 
Član
znam da ce mi nekad dunut da je vratim masku sa znakom ali imam 3 razloga sto je jos ne vracem ali ces se slozit sa mnom da su dobri razlozi ako ih vidis ? :) hahah moze ? :)

scaled.php
scaled.php
nije da ih kopiram ali mi nekako dodje cisto naprijed i istice mi se znak gti :) a ako stavim sa znakom moracu znak vw u crno pa mi dodje na isto...ali imam nekad u planu da je vratim...
 
Legend
i jedno i drugo je super,samo stvar ukusa i volje , nadji dobru orig 16v masku , pa da imas i da mijenjas kad ti na um padne , samo ovako dalje , golfers je stvarno super ;)

zamolio bih te , ako mozes , kad stignes da pobliže uslikas sarafe , interesira me kako je ispalo s lakiranjem , ne znam ni sam sad dal da svoje poliram,lakiram,pozlacujem......
 
Član
Uh ja kontam neko stavio sliku duje da ti da neki savjet, kad ono tvoja duja, respect kapa s glave. steta je ovo vozati, treba ga u muzej =)
 
Legend
mene je zanimalo , hvala za fotku , ako financijski ne mognem stici pozlatu da idem na ovu soluciju , dobro izgleda s tim da se moze lak i realnije napraviti , ali odlicno ti je ovo ;)
 
enesss je napisao(la):
mene je zanimalo , hvala za fotku , ako financijski ne mognem stici pozlatu da idem na ovu soluciju , dobro izgleda s tim da se moze lak i realnije napraviti , ali odlicno ti je ovo ;)

Jel znas nekoga da radi pozlatu...i koliko je para...novi s pozlatom su 145E ali meni se ne svidaju jer nisu originalni i nemaju utisnuto na sebi logo BBS?
 
Član
jeftinija je solucija uzet vec gotove sarafe narucit 1.50 e je jedan tako nesto...i imas 2seta sarafa ...ja lak nisam smio stavit na sarafe ti probaj ali ja ti ne preporucujem
 
Top