VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

dzinn16v je napisao(la):
Ja bih skinuo okvire...zalijepi je slobodno u mene je tako godinama.
Valjalo bi skinuti i ovu antenu i postaviti onu na krov i GTI nastavke na lonac:icon_smile:

PS promijeni naslov...felge su u livnu ima 100godina :)

Ma hocu onda,malo silikona po sredini sa strana dvoslojna traka i bilo ;)
Ma necu auspuh da diram jer je ovo ona fabricka rora i lonac sa vecim fi i meni se svidja,a hocu uvijek se sjetim ali zaboravim :cool:

bad_look je napisao(la):
Ma traka dvoslojna eno je na autu 2 godine drži nema šanse otkinuti tablicu..naprijed sam pojačao šarafima...pozzzz:cool:

I ja cu tako onda ;)
Sta si odlucio za spustanje :cool: :cool:

Solomaher je napisao(la):
Ma ja sam je ljepilom za šajbe na 3-4 mjesta, kasnije pokušavao sam da je "otkinem" ali neće tako da sam miran ;) Ja sam razmisljao o traka, dosta ih kaže tako da su uradilii pa im drži, ali opet na tebi je izbor :icon_smile:
Autić naravno k'o bombona :cool:

Viditi cu da je i ja tim ljepilom uhvatim malo,ima na njoj vibracija koliko hoces jer mi polica od gepekta pravi vibracije na zadnji gepekt/haubu i ima dosta vibracija iznutra se cuje ovaj okvir stalno da vibrira :icon_rolleyes:
Ali uhvatiti cu je ja da je niko vise ne skine nikada :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Biće nešto navjerovatnije opruge ide naprijed nazad amoriterzi s espuštsju po par cm meni dosta...pozzzzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

bad_look je napisao(la):
Biće nešto navjerovatnije opruge ide naprijed nazad amoriterzi s espuštsju po par cm meni dosta...pozzzzz:cool:

Haha,samo polako biti ce kako treba ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Lagano idemo ka zamisljenom,skida se naljepnica iza,skinut okvir,odustao od podizaca psoto nisam mogao ugraditi ni jedne sto imam a imam 4 :icon_mad:
ove od stare tipe nisam znao upasovati a ove sto sam kupio od novije tipe esto zajebaje motoric tako da ce ici sve na prodaju :icon_confused: :icon_sad:
Ali haj kada se prodao naruciti cu preko ebay-a neke dobre OEM i rijeseno to..

Sto se tice planova,mozda koja naljepnica na zastitu,u farove ce se ugraditi projektori al ise nece farbati u crno(to ce se mozda raditi),skidati kuka(mozda) i stavljanje 16´ ;)

e79yk4jxhw05ibh10gd3.jpg
[/URL][/img]
 
Član
bad_look je napisao(la):
Još kuka van i crvena ciza na braniku t o je to...pozzzz:cool:

znam,ali nista od cize :cool:..kuku cu mozda skinuti ;)..
Idu projektori mozda u velike farove,ljetni setup,nekolike naljepnice na zastitu,jedno dobro pranje i to je to ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
za poceatk skini sve naljepnice i kuku ;)
dobar je golf ocuvan ima potencijala za sredjivanje

Gdje je pocetak :cool:
Ako je jos pocetak,sta sam onda radio do sada :cool:
Salim se,nezz za kuku jos,a skidam naljepnice,ostaviti cu ovu na lipi i jos cu jednu staviti na zastitu u desnom dijelu..A za ono sto smo pricalimozda se dogovorimo nesto ubrzo ;)
 
Član
Fin Golf, dobra mu je i boja, nije kao svaki drugi, bijeli :icon_smile:
Sretno u nastavku radova! ;)
 
Član
E to je to napokon :cool:
Ali izgleda trebati cu mijenjati prednje zmigavce posto su ovi poceli gubiti sjaj :icon_mad: Gdje uztei druge sa pozicijom ?.Onda bih ubacio narandzaste pozicije ubodne malo jace,nasao bih sijalice..;)
Sljedece na redu je prodaja podiazaca jer mi ih je na vrh glave :icon_mad:.Kupovina drugih u ekstra stanju,ako andjem zmigavce druge bolje i skidanje kuke ;)..
Onda samo abd :smajli09: :123:

a0n2fzju8uzov9ewuo.jpg
[/URL][/img]
98kij8jz8vxgdmjkdyt0.jpg
[/URL][/img]
ll4q1464fc1iqznautf4.jpg
[/URL][/img]

nisam imao vremena ni da ga operem :cool:

bltj2xbje4vsx571skqm.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Koliko ovdje izgleda da je vise spusten naprijed nego pozadi :cool:
Ali nije,malo je samo vise naprijed uzivo :icon_biggrin:

a4kt18uzxus5m3fjnp5.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Pomalo se usavrsava,ove SMD narandzaste su mi bile preslabe,pa sam uzeo narandzaste ubodne i ekstra sam zadovoljan,na slikama izgleda da bacaju na zuto ali su bas narandzaste i zadovoljan sam :icon_biggrin:
Kuku sam probao skinuti ali ne moze jer je u jednom dijelu sa branikom :icon_mad:
Mislim sa nosacem branika :icon_rolleyes:..cekam nekako da preuzmem dvije cukice.satica od jednog clana naseg iz Sarajeva da upotpunim votex konzolu,jos par sitnica i to je to ;)

y5dhxr3uk5q9ovkqhk8.jpg
[/URL][/img]
drino72rwtfn17twjar.jpg
[/URL][/img]
ycv9s7h16jrfp1ug3z0s.jpg
[/URL][/img]
 
Top