VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

sole_boy je napisao(la):
dobro ti ovo ide nebi valjalo da ga zamazes i ja sam tako isto na svom golfu vise od pola ga poljepio novinama..hahha:lol::lol:......aaa kad to radis osvjezi i plastiku povis tablice i ja sam....ulgv....sretno u nastavku radova;)

a jest poludio 4 sata dns oko auta :cool:

Ma necu ona je malo svijetlija slaze se sa ovom crnom linijom po gepeku kao okvir ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Skrabo je napisao(la):
sole_boy je napisao(la):
dobro ti ovo ide nebi valjalo da ga zamazes i ja sam tako isto na svom golfu vise od pola ga poljepio novinama..hahha:lol::lol:......aaa kad to radis osvjezi i plastiku povis tablice i ja sam....ulgv....sretno u nastavku radova;)

a jest poludio 4 sata dns oko auta :cool:

Ma necu ona je malo svijetlija slaze se sa ovom crnom linijom po gepeku kao okvir ;)

ma ja sam hanam cijeli dan al zato sad sam miran...prvo ih dobro ocistio i onda lagano zavlaci novinu pod rubove pa ljepi..hah...u mene nema te crne linije al kontao sam od karbona uradit tu liniju...ja mislim da ce ispast super jer je auto bijele boje
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

radio sam bas ovo proslog ljeta ma ko novo auto bude jos prednji branik masku ma svu crnu plastiku samo ja nisam nanosio plastik primer all dobro je drzi eno opet..uhh bit ce ko iz fabrike...;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

fino ti to radis,al opet ti kazem samo retrovizore i lajsnu iznad tablice u boju auta,neces pogrijesit 1000000% nek ti uradi neko u PS ;)
a tablicu ja mislim da je nabolje sa dvostranom trakom
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

sole_boy je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
sole_boy je napisao(la):
dobro ti ovo ide nebi valjalo da ga zamazes i ja sam tako isto na svom golfu vise od pola ga poljepio novinama..hahha:lol::lol:......aaa kad to radis osvjezi i plastiku povis tablice i ja sam....ulgv....sretno u nastavku radova;)

a jest poludio 4 sata dns oko auta :cool:

Ma necu ona je malo svijetlija slaze se sa ovom crnom linijom po gepeku kao okvir ;)

ma ja sam hanam cijeli dan al zato sad sam miran...prvo ih dobro ocistio i onda lagano zavlaci novinu pod rubove pa ljepi..hah...u mene nema te crne linije al kontao sam od karbona uradit tu liniju...ja mislim da ce ispast super jer je auto bijele boje

pa hoce,uklopiti ce se ekstra ali nezz malo je zajebano to izvesti kako treba i zalijepiti ;)

boleM je napisao(la):
fino ti to radis,al opet ti kazem samo retrovizore i lajsnu iznad tablice u boju auta,neces pogrijesit 1000000% nek ti uradi neko u PS ;)
a tablicu ja mislim da je nabolje sa dvostranom trakom

Za tablicu cu vijdeti dok vidim u ps-u kako ispane :cool:

soffa je napisao(la):
radio sam bas ovo proslog ljeta ma ko novo auto bude jos prednji branik masku ma svu crnu plastiku samo ja nisam nanosio plastik primer all dobro je drzi eno opet..uhh bit ce ko iz fabrike...;)

I ja sam prosli put bez primera al isam sada uzeo primer i dosta je bolje odmah se vidi ;)

imas pm :D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Vraceni satri retovizori dns i probao ugraditi elektricne podizace,nisam uspio sa svojim majstorom,zajebano je centrirati vodilicu jer je potrebno bilo busiti dodatne nosace u vrata pa sam odustao :icon_sad: :icon_sad:
Tako da ce ici vjerovatno na prodaju :icon_cry:
Biti ce slika kada mi dodj usatici u subotu abd i stavljanje felga,skodanje tablice i znakova te detaljno pranje ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

ma samo lagano bice ko bombona, i ja jedva cekam svog detaljno da operem posle ove zimem, reci mi kako ti se ponasa auto na 16-kama posto ja na dvojci nisam vozio preko 15, ja sam nasao sebi jedne mozda cu ih uzeti
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

stefan je napisao(la):
ma samo lagano bice ko bombona, i ja jedva cekam svog detaljno da operem posle ove zimem, reci mi kako ti se ponasa auto na 16-kama posto ja na dvojci nisam vozio preko 15, ja sam nasao sebi jedne mozda cu ih uzeti

I ja sam se mislio sto se tice toga ali su moje 7J tako da nije neko veliko opterecenje ali se osjeti tren sam oda je vece opterecenje nego na 15´bas bas ako ono znas svoje auto i vozis ga cesto :cool:
Koje imas u vidu.?.ja ne bi stavljao 7,5J a ne nesto preko na golfa od 16´,sta bi samo neke 15´8J sto sam imao nedavno ali jbga prodao ih :icon_eek: :icon_eek:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

ove su ja mislim 7j sa gumama 205 45 16, felge su ocuvane ne moraju se farbati gume solidne, vec duzi period se zezam oko felgi, ima par modela sto mi se svidjaju ali bi morao bas auto spustiti da bi lijepo na tim felgama izgledao ali posto mi je auto za svaki dan i na zakucava mi se pretjerano u pod
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

stefan je napisao(la):
ove su ja mislim 7j sa gumama 205 45 16, felge su ocuvane ne moraju se farbati gume solidne, vec duzi period se zezam oko felgi, ima par modela sto mi se svidjaju ali bi morao bas auto spustiti da bi lijepo na tim felgama izgledao ali posto mi je auto za svaki dan i na zakucava mi se pretjerano u pod

Ma moze,ne mroas ga zakucavati bas u pod,u tebe su zute opruge ako se sjecam.bicti ce taman,sta si dobio sa 15´vecina ih je na 15 ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Kako je neuspjela ugradnja podizaca od stare tipe na mog golfa tak osam uzeo za male pare druge podizace od novije tipe da bude vse kako treba i bez prepravki,busenja vrata,zajebavanja oko prozora i sl.ali sam usput odmah ubacio u votex blednu sa prekidacima i izgleda bas ekstra :icon_biggrin:

yx04tlp81z2f5knddwbm.jpg
[/URL][/img]

Za koji dan dok malo ove kise stanu ici ce ugradnja podizaca ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Extra samo si trbao zamjeniti ove čukice sa podizačima kao kod mene mnogo je lakše prozore dizati spuštati...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

moram se i ja zadati da nadjem podizace, ali tesko naci sve u kompletu za 4 vrata ali iskopacu ja negdje i njih ;)
fin update ;)
 
Top