VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

:cool: bit ce ovo odlican primjerak golfa :cool:

odlicno sredjen za razliku mnogih drugih koji su german style , napominjen nema nista protiv GS, lijepo je vidjeti dobro sredjenog golfa na neki drugi nacin ;)

corrado spojler ce mu biti nesto posebno predobro a nesvakidasnje ;) kao rijetki downforce OEM spojleri, koji neki smatraju anti-tuningom, steta sto tako misle
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

joj joj ,.... ovo ce da bude jedan od naj kompletnijih i naj kvalitetnijih kod nas
svaka cast legendo , jesi sredio ono oko farova i sociva ?
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Mrva je napisao(la):
Ovo neki trkaci :D
jesi li zbavio farove i masku za iste
Ma farove sam skoro pa zavrsio... a za maskom jos tragam, tj. ono sto sam zamislio treba da se napravi tek... ;)

GolFanatiCars je napisao(la):
:cool: bit ce ovo odlican primjerak golfa :cool:
corrado spojler ce mu biti nesto posebno predobro a nesvakidasnje ;) kao rijetki downforce OEM spojleri, koji neki smatraju anti-tuningom, steta sto tako misle
Drug nemam nista protiv German Style al kao sto sam rekao negdje na pocetku... pravim nesto po svom ukusu...
a ne po ukusu fabrike... ;) mada sam istog misljanje... nema jaceg golfa od German Style... A sto se tice spojlera...
vjeruj mi da na golfu nije nista slucajno... jednostavno sam gledao da sve inovacije budu i funkcionalne, a ne da sluze samo za ukras...
:cool: a spojler je za moju dusu... ;)

enesss je napisao(la):
joj joj ,.... ovo ce da bude jedan od naj kompletnijih i naj kvalitetnijih kod nas
svaka cast legendo , jesi sredio ono oko farova i sociva ?
Nazalost drug, morali smo naruciti novi prsten... :icon_sad: al haj... bude to OK... ;)

ArminM je napisao(la):
kako mi se boja svidja, otkida jbt:icon_eek::icon_eek:

;)
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

dobro da se moze sam prsten i naruciti , nije to nista strasno , samo naprijed , jedva cekam gotov proizvod i nadam se da ces ga uskoro provozati , ludilo je raditi i raditi ...ulagati i ulagati i na to sve ga gledati u garazi
sretno u nastavku ;)
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Liga, jel ovo pozicija upaljena na stopkama, ovo nesta kao slovo D

;););););)
 
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

sta je sa karambolkama jesu li samo privremeno uske ili
ces ih zadrzati,, ja mislim da fiber ne gine:cool:
 
Administrator
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

ja cuvam carbona za zadnji gepek, da ne ostetimo farbu kad budemo gurali :lol: :123:
 
Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Taman smo pomislili da na golfu nema sta da se uradi, a da nije vidjeno, da nije vec uradjeno pa i isfurano...eto Lige i njegovog golfa..i opet, lako je napraviti nesto sto nije niko do sad zato sto lose izgleda, ne stoji...al ovo ce da bude vrh.. cast mi je sto sam s ovim ljudinom "vaki" ;) i sto sam imao priliku ceprkati mu oko golfa..a jos cemo, aBd :cool:

ukratko, zna cojk, ocam" :D
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

nismo je napisao(la):
ja cuvam carbona za zadnji gepek, da ne ostetimo farbu kad budemo gurali :lol: :123:

pa znaaaaaAaas li ti koliko sam kolimetara vec po garazi presao... hja... :lol::lol::lol:


Oggy je napisao(la):
Taman smo pomislili da na golfu nema sta da se uradi, a da nije vidjeno, da nije vec uradjeno pa i isfurano...eto Lige i njegovog golfa..i opet, lako je napraviti nesto sto nije niko do sad zato sto lose izgleda, ne stoji...al ovo ce da bude vrh.. cast mi je sto sam s ovim ljudinom "vaki" ;) i sto sam imao priliku ceprkati mu oko golfa..a jos cemo, aBd :cool:

ukratko, zna cojk, ocam" :D

ocati" :D
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Dobro mu je leglo postolje spojlera od korada, nadam se da ce spojler sam raditi na 120 Kmh!?:icon_smile:
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Dejan 16v je napisao(la):
Dobro mu je leglo postolje spojlera od korada, nadam se da ce spojler sam raditi na 120 Kmh!?:icon_smile:

pa trebao bi.. al trenutno ce da radi samo na dugme, jer nisam uspio da nadjem komplet instalaciju iz corrada... ;) tako da ako sta imas javi mi se na pm... ;)
 
Top