VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Da se ne spama dalje...Liga je spakovao 1.9 TDI PD motor u golfa vec..nece taj benzinca ;)
 
Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Ja msm da nije spam jer se diskutuje o liginom golfu i msm da bi trebao da odg da li se igy zeza ili stvarno je r32 u planu. :icon_smile:
 
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

koliko je truda ulozeno da tdi sjedne na svoje mjesto, steta bi i bila nesto drugo ponovo ubaciti;)
 
Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Sarajlic je napisao(la):
Ja msm da nije spam jer se diskutuje o liginom golfu i msm da bi trebao da odg da li se igy zeza ili stvarno je r32 u planu. :icon_smile:

dobro, ti znas Ligu ;)
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
koliko je truda ulozeno da tdi sjedne na svoje mjesto, steta bi i bila nesto drugo ponovo ubaciti;)
Nikad nemoze biti steta ubaciti R 32 :icon_biggrin: btw,dobra duja ;)
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...



IGY je napisao(la):
sve je to kinesko smece :lol:

a mogu misliti sad upitnika iznad glava i zacudzenih faca :lol::lol::lol::lol::lol:

salim se ja malo, Liga nek si vala krneuo u napad, a i sto sam nacuo R32 ce fino leci unutra, jak motor lagano auto budala za volanom itd ;)

Ubit cu te sakama... :lol::lol::lol:
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

To Liga drug, ipak ce znaci biti onako kako si pricao AMERICKI =), drago mi je da si se vratio ovom projektu i nadam se da ce biti ono sto si govorio za motor TDI sa dosta konjica :)

U svakom slucaju ceka se nastavak radova....
 
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

slican ukus imamo sto se bar dvice tice,, i ja odavno planiram jedan projektic, ali o tome drugog puta,,
samo nastavi,, jedva cekam ostale radove;) bice najjaca u bih sigurno
 

IGY

Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

al bomba je bomba :)
spamer u dusi a nisam odavno od kako zavodim red, pa reko malo da se sprdamo, svakako nece golf na cestu za jos koju deceniju ili ce Liga u napad
cuo sam........ :icon_biggrin:
ma salim se nisam nista cuo :lol:
 
Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

IGY je napisao(la):
al bomba je bomba :)
spamer u dusi a nisam odavno od kako zavodim red, pa reko malo da se sprdamo, svakako nece golf na cestu za jos koju deceniju ili ce Liga u napad
cuo sam........ :icon_biggrin:
ma salim se nisam nista cuo :lol:
Zacepi usi svegati :D
Nista nemoj cut :D

:icon_exclaim:;)
 
Početnik
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Al kolko svi Ligu ozbiljno shvataju, i pomislili da ce ubacit R32....ma on je obicni chuner, sta vam je, samo malo vise cita, manje slike gleda :D
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

ne javi ti meni nista za ono danas, ustvari juce :D
TDI je TDI :D
 
Top