VW Golf MK2 Brutal Acceleration!!!

VW Golf MK2 Brutal Acceleration!!!

LSD

Član
pa kad uzmete da esso sa svojim ABF-om slajdra/CVILI u 4 pri preticanju zasto ne i ovaj.....mada ima logike sto se tice brzine...sa 80 na 130-140 inekako al sa 120 na 180 teskooo..ima konja al ima i laziranja na satu
 

LSD

Član
Merrro je napisao(la):
na obrtomjer spojen kmh sat vjerovatno, nema sanse ovako nesto, bar ne na ovom klipu....

kako:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_cry:
 
LSD je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
na obrtomjer spojen kmh sat vjerovatno, nema sanse ovako nesto, bar ne na ovom klipu....

kako:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_cry:

misli da toliko skace kazaljka kao sto bi skocila od obrtomjera..li nije mi to logicno jer neravnomjerno se krece kazaljka i nemoze on onako eksplozivno nabiti obrtaje..ali zato moze na mjerac za brzinu staviti kakav npr duplo veci prenos i time mu pokazuje 2x vise nego uobicajeno i onda ovo skakanje sa 120 na 180 ustvari skakanje sa 60 na 90...kontas...
 

LSD

Član
nermin suljagic je napisao(la):
LSD je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
na obrtomjer spojen kmh sat vjerovatno, nema sanse ovako nesto, bar ne na ovom klipu....

kako:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_cry:

misli da toliko skace kazaljka kao sto bi skocila od obrtomjera..li nije mi to logicno jer neravnomjerno se krece kazaljka i nemoze on onako eksplozivno nabiti obrtaje..ali zato moze na mjerac za brzinu staviti kakav npr duplo veci prenos i time mu pokazuje 2x vise nego uobicajeno i onda ovo skakanje sa 120 na 180 ustvari skakanje sa 60 na 90...kontas...

mali ne laprdaj...pogledaj sta je napisao...a to sto ti pricas to sam ja radio jos u 6 razredu osnovne pa se hvalio da fico moze ici 180:D:D
 
Član
Nermine kada ti se obrtaji brže dižu? Kada stiskaš gas u leru ili kada kada ga stiskaš u brzini? Isti je princip i kada ti pogonski točkovi cvile i prošlajdravaju. Već rekoh, ovoga očito nisi svjestan;)

No slažem se s tobom i porschefanom da s ovim klipom nešto opasno ne štima;)
 
Član
ne znam sta vama ovde ne stima,ovaj sat nije na sajlu zato ovako skace skazaljka za km/h,ako ste se vozili nekad u corado videli bih ste da isto tako skazaljka skace,tj ovo pricam za G60 jel sam se vozio u takav,inace ovaj je zesce nabudzen
 

DLS

Početnik
ma pomjerio kazaljku sa 0 na 60-70 .. i kad je vozio 100 na pocetku klipa fakticki je bio na 30-40 .. i eto bjasnjenja ..na kraju pogledajte ..kao snima autoput,,uopste nemas osjecaj (vidi se )da idu brzo a na satu 140 ..ccctctc

tako ti je i kod moje zene ..kad se ode vagat (vaze se svaki dan..prolupala) ona dole na onoj vagi pomjeri onaj kolutic sto se nariktava i nama 3-4 kile laksa ..pa jadna sva sretna
 
Član
LSD je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
na obrtomjer spojen kmh sat vjerovatno, nema sanse ovako nesto, bar ne na ovom klipu....

kako:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_cry:

Pa lahko, znas da se mogu kupiti naljepnice prstenova za sat, tako samo nalijepis cifre kmh..........

Jel se meni cini ili je ukljucena lampica od rucne ???....
Mozes mislit kako tek ide kad spusti rucnu hahahahahahaha......
fake 100 %
 
Član
nisam vjerovao dok nisam ostale video pogledao od istog tipa

http://www.youtube.com/user/BobaTurbo#p/u/10/FSRoWesp5j8

tip ima golfa koji ide 10s na 1/4

evo stranica na kojoj ima vise detalja
http://www.boba-motoring.de/
 
Top