VW Golf MK2 Brutal Acceleration!!!

VW Golf MK2 Brutal Acceleration!!!

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dQc_wVAbM0Q?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dQc_wVAbM0Q?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
nema sanse da je ovo real,ovo je neka manipulacija sata,daj te ba..jel onako izgleda kad se vozi 230Km/h i dali se onako kazaljka krece kod ijednog ubrzanja auta...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
nema sanse da je ovo real,ovo je neka manipulacija sata,daj te ba..jel onako izgleda kad se vozi 230Km/h i dali se onako kazaljka krece kod ijednog ubrzanja auta...

Onako se kreće kazaljka kada ti pogonski točkovi prošlajdraju. I ja mogu na ovaj način doći od 0-150 za 5 sekundi. Ne govorim da je sve fake, no ti očito ovoga nisi svjestan
 
ZELA GTI je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nema sanse da je ovo real,ovo je neka manipulacija sata,daj te ba..jel onako izgleda kad se vozi 230Km/h i dali se onako kazaljka krece kod ijednog ubrzanja auta...

Onako se kreće kazaljka kada ti pogonski točkovi prošlajdraju. I ja mogu na ovaj način doći od 0-150 za 5 sekundi. Ne govorim da je sve fake, no ti očito ovoga nisi svjestan

nek si ti zela svjestan....vozio sam ja druze i brzih auta osim onog mog golfa 1.4 ...za ovo treba imati nekih 600+ konja...hallo ba,130 i slajdra i na 150-160 dobije grip zanci da proslajdra sve do te brzine....imal to smisla... ko jos trpa toliko snage na prednji pogon kad zna da ga nemoze prenijeti na podlogu...mozda sam malo prtjerao za ovo"... dali se onako kazaljka krece kod ijednog ubrzanja auta..." ali za mene je ovo fake!!!

sad sam ponovo pogledao i moram se ispraviti... dobije grip tek na 180 Km/h...
 
Ja se slažem sa Nerminom, pazi ovo, gume se vrte u prazno 2-3 sekunde i i za to vrijeme je ubrzao od 120 do 180 km/h, nema šanse za to...
Opet ponavljam, prema kazaljci, ubrzao je za 3 sekunde od 120 do 180 paleći gume... mene ništa ne može uvjeriti da je ovo stvarno tako
 
Top