VW Golf mk2 Body Kit

VW Golf mk2 Body Kit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e jarane eto te za dva sata u mostaru...a jos spojis ugodno s korisnim pa malo obidjes grad zajebancija ziva.....tako bih ja uradio.....a mogao si meni reci ja u subotu bio u mostaru :d hehe
 
Legend
@Ja_i_Moj_GTI

Zapade mi za oko, koliko ima stranca ova tema, i iako me ne zanimaju ovakve stvari reko da pogledam o cemu naglabaju, i sada cu skrenuti sa teme malo, i nemoj se naljutiti, al kad procita sve od prvog posta pa do zadnjeg, izgleda da tebi nista ne odgovara.

Sticem utisak da bi ti, da ti neko za 50 KM donese to sve kuci, namontira i posarafa.
Orginalne neces puno ti para, u Mostar neces daleko ti, ovaj sto u Hrasnici radi ni on ti nesto ne odgovara, mislim stvarno, a inace to je generalno fazon kod nas. Vjerovatno tako i kugle, krajnice kupujes, daj od 3 KM samo nek se negdje vodi da je zamjenjeno.

Sta mislis koliko kostaju te sto si na slikama postavio ??? 150 KM, 200 KM ... hmmm...
De se ti malo prekalkulisi pa se pokrij koliko si dug.

Pozdrav i No HD :)

Long Live Bosninan tjuning :d
 
Član
e ovo moram podrzat daki-a, na mjestu brate...ako hoces od auta nesto uradit, onda se pripremi na odricanja i cekanje i neke odredjene muke koje moras preziviti, kao sto su mnogi ovdje na ovom forumu...pojedes tonu govana za gram zlata...ali sta ces...
 
Ove cijene koj je CATTO stavio su u potpunosti razumne, nije preskupo jel' se po njemackoj i tako gore i krecu ovako cijene tih sportskih karambolki, jer sam sa drugom gledao bas kako se krecu cijene, ima drugih stvari jeftinijih nego kod nas, al' sto se ovih karambolki tice ako hoces uradit kako treba sumnjam da ces naci jeftinije a bolje..

Kao sto je gore daki napisao, ako zelis to uraditi kako treba, onda valja i potrosit...
 
daki je napisao(la):
@Ja_i_Moj_GTI

Zapade mi za oko, koliko ima stranca ova tema, i iako me ne zanimaju ovakve stvari reko da pogledam o cemu naglabaju, i sada cu skrenuti sa teme malo, i nemoj se naljutiti, al kad procita sve od prvog posta pa do zadnjeg, izgleda da tebi nista ne odgovara.

Sticem utisak da bi ti, da ti neko za 50 KM donese to sve kuci, namontira i posarafa.
Orginalne neces puno ti para, u Mostar neces daleko ti, ovaj sto u Hrasnici radi ni on ti nesto ne odgovara, mislim stvarno, a inace to je generalno fazon kod nas. Vjerovatno tako i kugle, krajnice kupujes, daj od 3 KM samo nek se negdje vodi da je zamjenjeno.

Sta mislis koliko kostaju te sto si na slikama postavio ??? 150 KM, 200 KM ... hmmm...
De se ti malo prekalkulisi pa se pokrij koliko si dug.

Pozdrav i No HD :)

Long Live Bosninan tjuning :d

Daki bas ti hvala sto se tako brines za sve teme u forumu, ali vidim da ovu temu nisi "procitao", naime, ja nisam ovdje trazio ni od koga konkretno da mi donese i da kupim od bilo koga na forumu, jer nisam spao na to da kupujem prek interneta, nisam nesposoban!
Ono sta sam trazio je jednostavno informacije gdje bi se moglo kupiti i okvirno koja bi cijena bila!
De skontaj se malo covjece Tesanj-Mostar cca 500km, da ma nije daleko, uh... tu je to ba... c c c
Nisam reko da mi ne odgovara ovaj Isko, sto znaci da opet nisi procitao sve postove!
Najvjerovatnije cu od njega i uzeti,a to kako ja odrzavam svoje auto i koliko placam servis se tebe apsolutno ne tice!
Samo sam konto, reko fina raja pa reko da popricamo o tome, jer trenutno nisam u mogucnosti da ikuda idem i njuskam jer sam u poslu preko glave!

Svejedno daki, hvala ti sto si me ovako fino okarakterisao i sto se brines!

Pozdrav i No HD :)
 
ErRoR je napisao(la):
Na pijaci u rajvosu kod tog lika ISKA imas sve! Imas RS Branike, imas onaj zadnji branik indentican onom sa slike, pragove imas 2x vrste, polu uvrnute i uvrnute,a ako imas obicni duboki branik ima jako lijepi dodataka za duboke branike umjesto onih tvornicki!

Hvala ti drug puno, bas ovakva informacija mi je i trebala.
Hvala jos jednom...
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
nisam spao na to da kupujem prek interneta, nisam nesposoban!



nemoj jarane tako ...sad ispade da smo mi svi nesposobni koji smo kupili nesto preko interneta...mislim da je na neki nacin i bolje kupovati preko interneta...ali nek svako kupuje kako hoce...

PS stvarno nije fino od tebe
 
nokke je napisao(la):
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
nisam spao na to da kupujem prek interneta, nisam nesposoban!



nemoj jarane tako ...sad ispade da smo mi svi nesposobni koji smo kupili nesto preko interneta...mislim da je na neki nacin i bolje kupovati preko interneta...ali nek svako kupuje kako hoce...

PS stvarno nije fino od tebe


Sorry drug, nisam tako mislio, krivo sam se izrazio...
Izvini jos jednom...
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
nokke je napisao(la):
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
nisam spao na to da kupujem prek interneta, nisam nesposoban!



nemoj jarane tako ...sad ispade da smo mi svi nesposobni koji smo kupili nesto preko interneta...mislim da je na neki nacin i bolje kupovati preko interneta...ali nek svako kupuje kako hoce...

PS stvarno nije fino od tebe


Sorry drug, nisam tako mislio, krivo sam se izrazio...
Izvini jos jednom...


ma udure je..nisi me uvrijedio nego je samo ruzno zvucalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top