VW Golf mk2 Body Kit

VW Golf mk2 Body Kit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako, da li neko zna, dal ima neko na podrucju od Sarajeva do Tuzle da radi sa kompozitom i plastikom, konkretnije zanima me da li neko pravi Body kit za Golf 2.
Zanima me Prednji RS branik, RS pragovi i RS dodatak na zadnji branik. Koliko bi to love bilo u kompletu ili ponaosob svaka komponenta?
konkretno ovako nesto:
cplrsfj2.jpg


golf2heckmt0.jpg


swgolf3b1aw2.jpg


2053an5.jpg
 
Član
meni je na srarom golfu radio lik iz hrasnice(ak znas gdje je to) radi sa fiberglasom i nekom plastikom neznam kako se to zove naziv beze. uradio prosirenj u stlu nes relli oko 3-5 cm siri oko prednji tockova i karambolke po mjeri onihje zvao red bull sto neznam dodjes kod njega on ti nacrta sve meni je napravio skrabotina ti platis pa odaberes
 
Član
vidjeo sam slicne slike golfa na forumu, neznam koja je tema bila al nes ovako drzi rekord u bih na 402 il hoce da postavi neznam ako si otvaro teme mozda znas pa pogledaj slike ak nadjes bilo je slicno tome nemogu dase sjetim
 
meni se na svidja ta prednja karambolka ljepsa je obicna sa GTI spojlerom, a imas ovakvih modela u Sarajevu ne znam odakle je meni covjek narucio znam da je spominjao Sarajevo:
 
GreenDevil je napisao(la):
meni se na svidja ta prednja karambolka ljepsa je obicna sa GTI spojlerom, a imas ovakvih modela u Sarajevu ne znam odakle je meni covjek narucio znam da je spominjao Sarajevo:

Ovaj branik kod tebe je premocan, bil mogo saznat odakle si ga dobio, bio bih ti zahvalan...
i da, koliko si ga platio?
 
ja ga uzeo prije 2 god narucio ga je autolimar sto ga je radio, cijena je bila 350KM a sad je manje sigurno a reko je da je u Sarajevu narucio. kad ga vidim pitacu ga za broj ili adresu
 
cuj autolimar, to se radi od plastike, a to je previse love za branik...
ma otici cu u nedjelju na autopijacu u sa. pa cu vidjet, potrazit tog isku...
 
Član
Pa do kolko love si mislio ulozit? Ako oces da je kvalitetno i kako treba, onda moras i kesu odrijesit. Ima FK u svom asortimanu to sto ti trazis...
 
Taj mi je prednji branik od FK jako ruzan, uopste mi se ne svidja, ovaj zadnji nije los, al nemam dvije ispusne cijevi na dvije strane, a bez toga je bezze, a 150€ za dodatak na zadnji branik je fakat previse...
Iskreno konto sam nesto da mi neko uradi, nesto bas slicno ovom zelenom...
ma vidjet cu u sa. sa ovim Iskom...
 
Član
ili ova je zadnji nije los http://www.autodoplnky.cz/picture/galerie/vw_golf_II_sedy_x_b.jpg sam nadogradnja na brani al extra izgleda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top