VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

RE: VW Golf mk1 by Jusin

prijasnje radove nisam vidio, jersam novi clan, ali kako vidim po svemu ovome kec ce biti ko zmaj....

svaka cast i sve najbolje u daljem raduu....
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

tica je napisao(la):
pa nisi valjad sjekao citav krov radi sibera zar nisi mogao samo oplatu stavit bez rezanja sa strana jer on ima zljeb gore i mogao se zamjenit brze lakse i po meni i ljepse ali eto puno srece u daljnjem poslu :)

kec je malo zajeban da se izreze samo "kada" krova. kod dvice to ide bez problema, jer se nalazi ispod kedera, i lako se odrezu tvornicki varovi i zavari novi dio. a u krajnjem slucaju rezanje je i jedno i drugo, a ovako se nece pokriviti tanki lim krova od varenja. :icon_smile:


A sto se tice sibera imao sam nevjerovatne probleme s njim. nije dobro odlijevao vodu, pa je stajala gore na krovu i zalijevala suvozaca u voznji, onda odvodi su zezali, pa je na tim mjestima prohrdjalo, tako da sam odlucio da ne bi siber da mi ga neko nadje novog, a kamoli neki polovan.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

sretno u nastavku , nemam zamjerki , vi krajišnici znate kako se radi ;)
 
Administrator
RE: VW Golf mk1 by Jusin

super;) sad neces imat problema sa siberom:icon_biggrin:
redovno nas izvjestavaj;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

rale_cazin je napisao(la):
Kolega vidim poceo si golfa, kako sam otisao nisam upratio temu da si poceo sa radovima.
U svakom slucaju znam da ce ispasti extra pozzz

napokon, nadam se da ce biti gotov dok se ti vratis :icon_smile::icon_smile:
 
Početnik
RE: VW Golf mk1 by Jusin

lijepo lijepo,super napredujete,ali poklopac rezervara mi se posebno svidja,,,svaka cast;);)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fine stvarcice;) kako limarski radovi napreduju?

sutra krecu radovi dalje posto je bilo nekog drugog posla, pa sad golf ponovo dosao na red..

..uglavnom bice slike sutra treba odraditi podove i ustimati siceve, pa da mogu ici na presvlacenje.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

odlicno je ovo,samo naprijed drug,bit ce odlican projekat
imao sam i ja ovakav poklopac rezervoara,dok se nije obatalio:icon_biggrin:
 
Top