VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

druze lijepo si krenuo..lagano i temeljno samo bez zurbe i sve ce biti ok..ako si vec toliko duboko zagazio..odradi to da valja..sretno u nastavku;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Hvala svima na podrsci, a sto se slika tice bice ih i vise nego dovoljno.
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nemam ja sumnje u vas ;) bit ce to sve extra kao i do sada prikazani vasi projekti, to sto je nekad takav bio sada je prošlost, bit ce to kec za neprepoznat samo naprijed i sretno :icon_biggrin:

malo vise slika nam daj i budi redovan sa izvjestajima :icon_smile:
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

lepi svaka cast , po planovima , golf ce aBd biti jedan od naj ljepsih na nasim prostorima , bas moram skoknuti da vidim sta djecaci rade
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ovo sa krovom sam i ja radio na svom kecu,siber je cudna stvarka,posebno kad je dugo u defektu. Koliko vidim mijenjanje krova za vas je sitnica, svaka cast momci,samo naprijed;);)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

pa nisi valjad sjekao citav krov radi sibera zar nisi mogao samo oplatu stavit bez rezanja sa strana jer on ima zljeb gore i mogao se zamjenit brze lakse i po meni i ljepse ali eto puno srece u daljnjem poslu :)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ja mislim da je mijenjano zbog tapacirunga krovnog, nisam siguran ali na dvici ima ispod
onaj lim tj dio gdje ulazi siber,, pa mislim da je zbog toga to radjeno,, jesi li mogao naci
igdje siber drugi da ne rezes auto,,, sretno u nastavku radova
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

mislim da ce kec biti strasan jer po ostalim projektima sto si postavljao lik definitivno zna sta radi
i planovi su ti dobri jedino po mom ukusu nije sto zelis skinuti lajsnu ali drug tvoje auto i samo naprijed i sretno
izvjestavaj nas redovno sa slikama ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Kolega vidim poceo si golfa, kako sam otisao nisam upratio temu da si poceo sa radovima.
U svakom slucaju znam da ce ispasti extra pozzz
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Sudeći po prijašnjim radovima što si postavljao kec ima da bude sila sretno u nastavku radova i daj slike čim prije ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ahahah vidi kecova zato njega nema na cesti ja sve kontam ledeno nemoze upaliti sigurno kad ono u garazi hehehe :cool::cool::cool::cool:
 
Top