VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Početnik
RE: VW Golf mk1 by Jusin

golf je premocan a boja je :icon_eek::icon_eek: jedva cekam zavrsetak pa da se to sve vidi u cjelini,,svaka cast ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

najbolja boja koja lezi na kecu po mom ukusu..svaka cast za golfa,a majstoru skidam kapu,bilo je tu mnogoooooo posla oko same limarije...samo napred:cool::cool:;););)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Kec ce da bude masina ,,,nema sve naj naj a one felge sto stoje kod ene bolje sinko da ih otjeras kuci inace ce preko noci da zavrse na kadettu:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

haj bolje i na kadetu nego na isiji :cool:

evo sad sam dosao kuci ofarbana je cijela unutrasnjost, nema jos slika, nesto baterije zezale, sutra cu uslikati, pa postavljam sto prije.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ovo dosad je super uradjeno, imas odlicnu ideju, jos da vidimo finalne slike, kako to izgleda kad je sve na svom mjestu, boja je fantazija :)))
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

mislio sam te zvati pred noc al znam da si bio preumoran,danas drugi put kad sam navratio,kontam da je gotovo i opet nista....jedva cekam sutra da to vidim i poslikam....eto aBd jos nekoliko dana i TO JE TO!!!
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

hajde sad sastavljaj to nestrpljiv sam da ga vidim na felgama sa branicima :cool:
 
Top