VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

drug kako me sretnm cine ovakvi projekti kod nas, fkt ti zavidim dodje mi da se i ja slicno zavalim i ispunim sebi jedan san koji sanjam godinama, ovo fkt vec odlicno izgleda i jedva cekam kraj i da bude onako kako si zamislio i da sluzi aBD
samo nas obavjestavaj redovno trenutno mi je ovo projekt no1 na forumu ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ajde ljudi farbajte ovo ko će više dočekati :lol: Stvarno će da bude perverzno svaka čast ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nice nice :cool::cool: respect na rad, a jos veci na tvoje strpljenje :icon_smile:;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Premocno ! SAmo kad ce kraj? :icon_rolleyes:

vidi Enesa isto naduvan ! :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ja imam u planu da odradim auto vec 5-6 godina, ali iz raznoraznih razloga nisam mogao. Ali uspije se sve kad se ulozi velik trud..

Auto se radi od otprilike negdje oko 20. februara.... a kraj je sve blizi;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ajjjj..kako ste spori hehehe....pa ja vec 1500km presao od kako sam napravio autic,a u isto vrijeme poceli radovima :p hehehehe

salu na stranu,lijepo napreduje golfers ali uistinu sporooo!!!
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nevidim razloga zasto da zuri samo moze pogrijesit ja sam svog golfa samo pipremo oko 2 mjeseca da nepricam za ostalo samo polako i kvalitetno i neboj se sretno dalje
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

renault_fan je napisao(la):
ajjjj..kako ste spori hehehe....pa ja vec 1500km presao od kako sam napravio autic,a u isto vrijeme poceli radovima :p hehehehe

salu na stranu,lijepo napreduje golfers ali uistinu sporooo!!!

Pa kad ne izlazis iz auta :lol: konto sam da ce biti do prvog maja, ali ne mozes sa vakim niskim autom u njivu.....
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
ajjjj..kako ste spori hehehe....pa ja vec 1500km presao od kako sam napravio autic,a u isto vrijeme poceli radovima :p hehehehe

salu na stranu,lijepo napreduje golfers ali uistinu sporooo!!!

Pa kad ne izlazis iz auta :lol: konto sam da ce biti do prvog maja, ali ne mozes sa vakim niskim autom u njivu.....

et nece se janje provozat u gepeku hehehe
 
Top