" VW GOLF I "

" VW GOLF I "

Znaci ti si taj sretnik sto je kupio ovog keca hajd nam malo opisi sta ima kakav je ako si ga malo pogledao ima par mjeseci kako si kupio kako vidim...svaka cast kec je ja mislim najbolji u ovoj regiji a mozda i sire...
 
passat2003 je napisao(la):
Znaci ti si taj sretnik sto je kupio ovog keca hajd nam malo opisi sta ima kakav je ako si ga malo pogledao ima par mjeseci kako si kupio kako vidim...svaka cast kec je ja mislim najbolji u ovoj regiji a mozda i sire...

Drug, ja sam ga samo kupio ,a kakav je , sta moze i sta ima, to za sad neznam ni ja !!! Ja sam na dan otisao u Bosnu, kupio raspremio garazu ,bila zima ,strpo ga ,pojeo cevape ,pao mrak i to je to!!
Ali sad se spremam u aprilu da idem 10 dana pa cemo vidjetu !
Uglavnom sad za pocetak moram da limariju popravim, ima malo sitnica a kasnije prelazim na unutrasnjost !! U planu sam da ubacim jos 2 sportska sjedista pozadi !!!!!!! nesto ovako slicno
 

Prilozi

  • jjj 001.JPG
    jjj 001.JPG
    59,4 KB · Pregleda: 85
Damir i Amel je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
Znaci ti si taj sretnik sto je kupio ovog keca hajd nam malo opisi sta ima kakav je ako si ga malo pogledao ima par mjeseci kako si kupio kako vidim...svaka cast kec je ja mislim najbolji u ovoj regiji a mozda i sire...

Drug, ja sam ga samo kupio ,a kakav je , sta moze i sta ima, to za sad neznam ni ja !!! Ja sam na dan otisao u Bosnu, kupio raspremio garazu ,bila zima ,strpo ga ,pojeo cevape ,pao mrak i to je to!!
Ali sad se spremam u aprilu da idem 10 dana pa cemo vidjetu !
Uglavnom sad za pocetak moram da limariju popravim, ima malo sitnica a kasnije prelazim na unutrasnjost !! U planu sam da ubacim jos 2 sportska sjedista pozadi !!!!!!! nesto ovako slicno


Ja dobre ventilacije u sjedistima a i masazeri ....cool
A ne moze se doci u Bosnu da se cevapit ne probaju jel de...
 
Evo za vikend se malo bilo u Bosni , 2 felge sam prebacio, a dvije sledeci vikend ! samo moram jos nabaviti 2x10mm distancere za pozadi ,jer mi kacaju amortizere !! Probao sam i GTI lipe ,pase ali 4cm je od zemlje !!! Naravno prvo na cevape !! Evo i par slika !!!!
 

Prilozi

  • auta 030.JPG
    auta 030.JPG
    63,7 KB · Pregleda: 111
  • auta 035.JPG
    auta 035.JPG
    63,5 KB · Pregleda: 86
  • auta 017.JPG
    auta 017.JPG
    52,5 KB · Pregleda: 59
  • auta 028.JPG
    auta 028.JPG
    71,4 KB · Pregleda: 121
BHT Ovisnik
odlican:cool: samo mi se cini da ta prednja lijeva guma ne ide tako ili mozda ta felga ide na zadnji desni tocak il se meni samo cini:D
 
Evo sada sam isao po distancere
2x15mm
2x10mm
pa cemo vidjeti koji bolje pasu !!
 

Prilozi

  • 16_891739003.jpg
    16_891739003.jpg
    62,1 KB · Pregleda: 7
  • 16_-2024940294.jpg
    16_-2024940294.jpg
    64,6 KB · Pregleda: 10
ArminM je napisao(la):
prelijep golf,svaka cast,,,imas nesto sto malo ko ima;););););)

keca nemoze svako da ima, a cetvorku-peticu-itd moze gotovo svako ,ne mozda odma ali nisam ni ja nekad imao ,bila je to nekad samo zelja ,ali postenim radom i trudom ostvare se zelje !!;)
 
svidjaju mi se karambolke na zelenom :icon_smile: :cool:
Davor je planirao na crvenom kecu ovako uradit,ali je odustao cini mi se :icon_rolleyes:
 
Član
Damir i Amel je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
prelijep golf,svaka cast,,,imas nesto sto malo ko ima;););););)

keca nemoze svako da ima, a cetvorku-peticu-itd moze gotovo svako ,ne mozda odma ali nisam ni ja nekad imao ,bila je to nekad samo zelja ,ali postenim radom i trudom ostvare se zelje !!;)

normalno,malo je onih koji mogu da ispunjavaju sami sebi svoje snove,vecinom su to stvari koje je tesko imati,kupiti,bilo sta,,ali ovakve stvari su dostupne,samo treba imati volje,,tebi svaka cast,imas dva fina vozila,i svako bi ih volio imat u svojoj garazi,,samo naprijed drug,bit ce to jos bolje;);)
 
Top