" VW GOLF I "

" VW GOLF I "

Neki ovog keca poznaju , kad sam ga ja vidjeo prvi put rekao sam sebi kad bi vidjeo da se prodaje -kupujem ga !! I tako sudbina , ja ga kupi !! Kakav je i koliko ima posla neznam ni sam ,ja ga samo kupio ,dovezo kuci ,opro i strpo u garazu da odmori do aprila, dok trava uzeleni !! Ako neko poznaje proslost i ima slika kakvih -neka ubaci . Ako neko ima kakvih idea ili predloga neka pise !!
Hvala unaprijed !
Nabavio sam ovu unutrasnju plastiku bila pukla!!
Evo danas je stigao i GTI spoiler !!
Evo i slike !!
 
Član
po meni ovo je najljepsi kec u BiH,prijatelju hoces li mi reci gdje si nabavio GTI ralicu,i koliko te para izasla,,ja trazim sebi isto
 
Član
Poznat je vecini, ja bih ti preporucio samo da uskladis woofere u gepeku ;)
A auto je super
 

sUx

Član
ovaj auto si kupio od mog druga iz zivinica... ja sam ga bas stavljao na forumm da se prodaje..... mogu ti reci da ces se navozati sa njim , u auto je ulozeno dosta para a ti si ga dobio fakticki dzaba .... nekad je u njemu bio 16v na dva dupla karburatora pa je izvadjen taj motor i ubacen sadasnji 1.8 GT 90 ks... ako gdje nadjem sliku proslijedicu ti... cuvaj ga ovo je jedan od boljih keceva u drzavi.. sretno
 
Član
jel sudjelovao na street race ovaj KEC ako jeste cuo sam za njega kolega s fakulteta kaze da mu je to komsija iz Zivinica,Djurdjevik a KEC za 10 jedan od ljepsih sto sam vidio :cool::cool:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jel sudjelovao na street race ovaj KEC ako jeste cuo sam za njega kolega s fakulteta kaze da mu je to komsija iz Zivinica,Djurdjevik a KEC za 10 jedan od ljepsih sto sam vidio :cool::cool:

to je taj kec,ja sam ga gledao na meet-u u mostaru,ja tezim da moj izgleda ovako,stvarno sve pohvale za ovo auto,,ulozeno i puno truda i puno novca,,eto makar imam isti motor kao u ovom kecmanu:icon_smile:
 
Član
jednom sam obisao ovog keca, ne sjecam se gdje, prosle godine :) i cini mi se da je imao druge fele... uglavnom, sve extra...samo se ovaj gepek i ozvucenje moglo malo bolje uskladiti... ;)
 
Pozdrav svima , hvala svima !!
Sto se tice auta, mnogi od vas poznaju ga bolje nego ja, sad za sad !!
Ima posla ali sve ce doci na svoje mjesto ,zato sam ja tu !! :cool:
 
Član
ovo je kec bio od ese grabovca iz tuzle... on ga je slozio prvi... kec je vrh bio kad sam ga zadnji put kod njega vidio... sad mi se ne svidjaju ove obloge na vratima shto su zelene mozda bi bolje bilo da su crne kozne i da je gepek presvucen u crnu kozu ova boja mi se ne svidja... i baci mu kakvog abf-a i to je to :)
 
Top