VW Golf I cabrio FK front

VW Golf I cabrio FK front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cviki je napisao(la):
hvala na podrsci a bit ce jos dorada i fotki sam polako

Hahahahahah stigli znaci andjeli neka neka mashala da je i mirso dobio rodjendanski kako treba, golf je drama vozio sam ga (tj. razvukao sam ga par puta po magistrali, osmirglao pod koji 3-4 puta, putovao sa njim u sarajevo itd.) inace ko imalo zna Mirsada zna kolika je to lujka za golfacima:D:D:D:D ince pozdrav za bracu sa Skvera.
P.S. daj ga malo odignite preko zime; jedino ako vas komunalac neplaca da cistite snijeg po cesti; cviks sta bi sa mjenjacem jel se dingospo udostojio da ga skine i malo doradi?
 
Član
ma kako to braza evop i opruge mu nasao al nista dok ja neuzmem u sake
ko i ovo
sve al neka braca je to
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=DpwaywxRdvE evo i ovde link da bude sa slikama zajedno. zimske radosti 18.11.2007 u pola 2 ujutro
 
Član
super klip quattro !!! svaka cast

dobri komentari... hahaha hahha sto se nasmija fino... govori kamerman ili vec tko ... "NE MOGU DA VJERUJEM DA SI ME DIGAO IZ KREVETA DA SE VRTIMO" hahahah

super super...
onaj audi s snimka jel tvoj ? ak je, super ga vozis
 
Legend
Ne bih da vam kvarim vashe zimske radosti al vi haman zaboravili da murija zica sve sa youtube
 
Član
moj kvatro jasta je . ej lego ja ba u 12 i tamam da privedem kad telefon hajde da se vrtimo zimske radosti , reko jebo majku da nece se sutra otopit a nisam profuro snjeg i opremim se i gas da se vrtimo .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top