vw golf gti

vw golf gti

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ne,nisi u pravu...Nemoj bola popu da propovjedaš:lol::lol::D

Čim je noviji motor (digifant), ima drugačiji sustav ubrizgavanja te ima 79 kw umjesto 82 kw koje je imao stari motor iz golfa 1 gti koji se prvih par godina ugrađivao u golfa 2 gti.

Noviji motor je imao malo ispeglaniji moment,malo manje je trošio,te za nas čunere naj bitnija stvar je bila da mu možeš šupati sa kutijom od zračnog filtera(stavljati gljivu i sportske filtere) te uživati u bolesnom zvuku:D

pogrešno si pročito negdje očito, progooglaj malo, sa mehaničkim diznama su se pravila i noviji modeli ja sam imao jednog ali 16v 90" godište i išla su na super i obično su bila za italijansko tržište
Ovi su ti svi 90" godište:
http://www.autoscout24.it/List.aspx?vis=1&make=74&model=2084&fuel=B&fregfrom=01/01/1990+00:00:00&fregto=12/31/1991+00:00:00&pricefrom=1000&powerfrom=66&powerto=92&cy=I&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N,U&um=True&sort=price&zipc=I&mmvco=1&mmvmk0=74&mmvmd0=2084&mmvve0=gti
 
Član
bolc je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ne,nisi u pravu...Nemoj bola popu da propovjedaš:lol::lol::D

Čim je noviji motor (digifant), ima drugačiji sustav ubrizgavanja te ima 79 kw umjesto 82 kw koje je imao stari motor iz golfa 1 gti koji se prvih par godina ugrađivao u golfa 2 gti.

Noviji motor je imao malo ispeglaniji moment,malo manje je trošio,te za nas čunere naj bitnija stvar je bila da mu možeš šupati sa kutijom od zračnog filtera(stavljati gljivu i sportske filtere) te uživati u bolesnom zvuku:D

pogrešno si pročito negdje očito, progooglaj malo, sa mehaničkim diznama su se pravila i noviji modeli ja sam imao jednog ali 16v 90" godište i išla su na super i obično su bila za italijansko tržište
Ovi su ti svi 90" godište:
http://www.autoscout24.it/List.aspx?vis=1&make=74&model=2084&fuel=B&fregfrom=01/01/1990+00:00:00&fregto=12/31/1991+00:00:00&pricefrom=1000&powerfrom=66&powerto=92&cy=I&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N,U&um=True&sort=price&zipc=I&mmvco=1&mmvmk0=74&mmvmd0=2084&mmvve0=gti
ma najbitnije je da je GTI to su jaki motori i mocni
 
Član
Nemam šta googlati,kući imam kolekciju knjiga o golfu gti;)

Ne možeš uzeti za mjerilo šta ljudi pišu na pijacama gdje prodaju aute,tu se može vidjeti svakakvih gluposti.Nitko nije pričao o 16 ventilašima
 
Član
pročitaj nešto iz te kolekcije nemoj je samo skupljat, 82kw možeš naći čak i 92", godina ti nije nikakvo mjerilo;)
 
Član
ja koliko znam ali eto ti kazes da imas prirucnik o GOLF GTI i da sve znas ali imaju dvije izvedbe DIGIFANT motora od 79kW sa katalizatorom i 82kW bez katalizatora i pravili se u priodu od 01.87 do 10.91 ali to samo tako pise a kako je to u stvarnosti jbg pozzzzz :icon_exclaim:

imas + od mene ZELA jer imas se zivaca naduravati hehehehehee


u svakom slucaju fin golfic samo ove felgice promjeni vec su ti rekli za to i za plastike ostalo je dobro
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Imam kad sam u pravu:lol::lol::lol:
Ljudi okanite se googla,knjige u šake;):D

pa naravno knjige u saku o tom ti ja pricam:lol::lol: da ti se nije poderala stranica ili ti fali u tom prirucniku to poglavlje :D hehehehe
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Imam kad sam u pravu:lol::lol::lol:
Ljudi okanite se googla,knjige u šake;):D
[/quo
kod mene kod oca pise u njegovim papirima 81 kw sa katalizatorom ko god nevjeruje neka dodze pogledat,ja se nerazumijem u to ali tako pise
 
Član
Ima svaka novija katalizator,pusti ove google majstore:lol::lol::lol:

A ja ti ne vjerujem,kada se možemo naći da pogledam?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ima svaka novija katalizator,pusti ove google majstore:lol::lol::lol:

A ja ti ne vjerujem,kada se možemo naći da pogledam?
mogu ti slikat saobracajnu da vidis ja se bas nerazumijem najbolje u sve to samo sam danas pogledao i pise 81 kw sa katalizatorom,ili kad god hoces dodzi pogledaj
 
Top