vw golf gti

vw golf gti

LSD

Član
skidaj ova krila nazad i ganjaj druge felge pa da onda bude za :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


a zasad je ;)
 

LSD

Član
ha ha mozda ti djeluje cinicno ovo gore sto sam napisao..ali vjeruj da nisam ni sec. mislio tako....
extra primjerak duje....vidi se da je cuvana...eh sad stvarno su ova "pera" na gepeku visak totalni.....a auto place za drugim felgicama :icon_smile:
 
Član
LSD je napisao(la):
ha ha mozda ti djeluje cinicno ovo gore sto sam napisao..ali vjeruj da nisam ni sec. mislio tako....
extra primjerak duje....vidi se da je cuvana...eh sad stvarno su ova "pera" na gepeku visak totalni.....a auto place za drugim felgicama :icon_smile:
ok druze razumijem ma moj otac prodaje ovog golfa pa mozda neko hoce kupit
 
Član
Rekoše ti već,skidaj one plastike pozadi.Fali dvostruka rora,i nije 81 kw nego 79;)

Inače dobar golf:D
 
Član
Nemoj majku uzalud...:lol:
Ako je digifant onda je 79 kw(u novijim dvicama,a kod tebe je takva),ako je stari motor iz keca onda je 82kw
 
Predobro ocuvan golf;) sve mi se svidja, osim vec unaprijed navedenih stvari, rijesi se tih felgi od fiata :icon_mad:

Ajd da se usrecis sa kakvim BBS-icama :cool:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Predobro ocuvan golf;) sve mi se svidja, osim vec unaprijed navedenih stvari, rijesi se tih felgi od fiata :icon_mad:

Ajd da se usrecis sa kakvim BBS-icama :cool:
druze vjeruj da je ocuvan,ija bi volio da nekoga usrecim sa ovim golfom ako ima neko da hoce kupit da se dogovorimo
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nemoj majku uzalud...:lol:
Ako je digifant onda je 79 kw(u novijim dvicama,a kod tebe je takva),ako je stari motor iz keca onda je 82kw
nemora značit da je 79kw ako je novija godina može bit i 82
 
Član
Ne,nisi u pravu...Nemoj bola popu da propovjedaš:lol::lol::D

Čim je noviji motor (digifant), ima drugačiji sustav ubrizgavanja te ima 79 kw umjesto 82 kw koje je imao stari motor iz golfa 1 gti koji se prvih par godina ugrađivao u golfa 2 gti.

Noviji motor je imao malo ispeglaniji moment,malo manje je trošio,te za nas čunere naj bitnija stvar je bila da mu možeš šupati sa kutijom od zračnog filtera(stavljati gljivu i sportske filtere) te uživati u bolesnom zvuku:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ne,nisi u pravu...Nemoj bola popu da propovjedaš:lol::lol::D

Čim je noviji motor (digifant), ima drugačiji sustav ubrizgavanja te ima 79 kw umjesto 82 kw koje je imao stari motor iz golfa 1 gti koji se prvih par godina ugrađivao u golfa 2 gti.

Noviji motor je imao malo ispeglaniji moment,malo manje je trošio,te za nas čunere naj bitnija stvar je bila da mu možeš šupati sa kutijom od zračnog filtera(stavljati gljivu i sportske filtere) te uživati u bolesnom zvuku:D
a jel ajnspric znaci nesta,ili kod svakog gti ima ajnspric
 
Top