vw golf 4

vw golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima...stavio bi ja felge kad bi pare bile na kamari i samo da ih uzmem kad zatreba...ali idu uskoro sa farbanjem...samo jos cekam da ga ko uredi u photoshopu zamolio sam neke da vidim kako bi izgledalo kako sam ja zamislio...a motor je dobar ba ali to toliko nije ni bitno meni je bitno samo da je dizell....2500ccm 110kw/150KM
 
Član
a onaj satic je obican sat za vrijeme i povezan je nesto sa radiom...da pokazuje i da se na njemu mogu mienjati pjesme
 

edo

Član
pa manje troši motor 1.6 benzin nego ovaj diesel od 150 konja,u benzinca čovjek hekne plin i
zdravo sa ovime nema pomoći,de reci koliko u gradu uzme goriva ova vozilica???
 
Član
ma uzima 9 litara ono ako stvarno ima semafore na svakih 100 metara...a ovako ne trosi puno...a nije bio skup platio sam ga 6000 eura...hehehehehe
 
Član
Preljepa cetvorka......a fele ce ucinit svoje to nem sta,ima da bude extra...pozzzzz
 
Član
djulba je napisao(la):
pa manje troši motor 1.6 benzin nego ovaj diesel od 150 konja,u benzinca čovjek hekne plin i
zdravo sa ovime nema pomoći,de reci koliko u gradu uzme goriva ova vozilica???
Ajde Boga ti ne pričaj o potrošnji benzinca i to 1.6 (i ja ga vozim) i o ugradnji nekih plinova... 2.5 je 2.5, možemo mi reć šta hoćemo, ali realno će nas na cesti u retrovizor gledat, i manje od nas će potrošit.

P.S. Na plin se kuha.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top