vw golf 4

vw golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam zuka,,,ovo je moj novi nick,,a prije sam bio street thunder i Zuka_GT,,,uvijek zaboravim password ali sad necu,,,sa novim nickom dolazi i novo auto,,,imam dvije dobre vijesti prodao sam GT-a i kupi sebi golf-a 4 i to dizel...superrrrrrrrrrrr...koliko mi je drago toliko mi je i zao za njim jer je stvarno isao ali i trosio ali hajde et sad gotovo je,,,cak sam uspio i zaraditi na njemu i malo da doradim svog novog ljubimca...hehe eh ovo je vam moj novi autic...2000 god <<<dizel>>> nije bio skup a super je stvarno,,,ev malo slika:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::):):):):icon_biggrin:
 
Početnik
dobar,dobar,samo nek je dizel..jesi li i ovog prefarbao,i to opet crvena...trebaju ti bolje fele,dobre su ove,al posto si stavio pragove moras i neke felge sa 9 jota,da ga malo prosiri..
 
Član
bio je vec crven ja ga samo malo ispolirao, nisam sad u nekoj mogucnosti da kupujem felge ali bice uskoro to znam,,,ma samo da je mi dizel sad mogu cesce dolaziti u BOSNU
 
Član
a kakav mu je ovo satic na lijevo pored volana?? takav sam isti ja imo kad sam vozio bubu na plin...
 
Član
ako mislis za obrtaje ovaj taj sat nije od golf-a jer je minjana motor,,,moram pitati bivseg vlasnika od kojeg je auta mislim da je od passata opet neznam
 
Član
pa pored volana lijevo imas neshto kockasto i neke tipke po njemu tamo di se svijetla pale... jebemu pogledaj sliku na sta mislim...
 
Član
lijep golf,samo na jednoj slici ja vidim da nisu felge da su ratkape al dobre ratkape :D
kolko to ks ima taj motor?
trebo bi da fino ide a?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top