VW Golf 3 1.9td

VW Golf 3 1.9td

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
enesss je napisao(la):
odlicno je ispalo druze ;), zao mi je da nismo nista uspjeli napraviti :icon_sad:

Jbg, vise srece drugi put :D hehehe ako ti nalete kakva sjedista znas kome saljes PM :D

Hvala svima ;)
 
Član
RE: VW Golf 3 1.9td (Farbanje unutrasnjosti)

Evoooooo gaaaaaaaaa.... gotovooooooooooo! Meni izgleda 100 puta bolje!

05092011018.jpg

05092011019.jpg

05092011020.jpg

05092011021.jpg

05092011022.jpg



Ha? Da cujem misljenja? :123:
 
Član
"mjesto za posusivanje" odnosno "dze god ima sunca" :D Ma druze kako samo ovo radio sjedista se uprljalja to je cudo bozije 2 sata sam ribo ko konj :D
 
Član
Anais je napisao(la):
"mjesto za posusivanje" odnosno "dze god ima sunca" :D Ma druze kako samo ovo radio sjedista se uprljalja to je cudo bozije 2 sata sam ribo ko konj :D

Nadam se da se neces ljutit na komentare =)

Sredisnji dio je meni bio bolji kada je bio prosaran sitnim crnim detaljima.
Sivi prekidaci od klime, ventilacije (cega vec ) mi se ne svidjaju, ja bi to prefarbao u crno.
Kada si mijenjao ovo, mislim po meni opet kazem da bi bilo bolje da si pod stavio crni nego sto je ostao ovakav, lakse odrzavati puno, jer sam vidis kako je sa sjedistima =) (Ovo ostaje, ako je i tabla bila presvucena kozom, ako je bila farbana, onda bolje da je crna)

Onda vidimo sam na jednoj slici niklovane lajsne po tapacirunzima, ziv bio skidaj to pod hitno =)

Eto toliko od mene ovaj put =)

Nadam se da se nisi sta uvrijedio, ja sam samo rekao kako bi ja radio =)

Da ne bude da ja samo kudim, sumarno golfac je extra =)
 
danas licno gledao kroz prozore :icon_smile: i svida mi se, jedino mi se ne svida kako je farban auto, ono mi se cini kao i da nije bio smirglan i prepremljen nego je samo zlatna preko :icon_confused: da i zasto je vozaceva steka crna a suvozaceva zlatna :lol: i da na suvozacevoj je ostalo kao ljepilo od hromiranih krugova treba to malo polirat :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top