VW Golf 3 1.9td

VW Golf 3 1.9td

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da je vakat da postavim temu u projekte... :D

Eh da pocnem :) Auto sam kupio prije neka 3 mjeseca! Dosao je u katastrofalnom stanju :( Pocevsi od stanja motora,viska (citalj: Dzidzi midzi) djelova, ovjes katastrofa bla bla itd... ugl auto je pocelo da probada

Evo slikice kakav je bio kad je stigao
fcqoux.jpg

348ogb9.jpg


Katastrofa :D

Eh postavih sam sebi pitanje odakle poceti, i tako krenem od motora...

-Dihtung dekla
-Dihtung kartera
-Nosaci motora, i mjenjaca
-Seleni
-Lafete
-Semering bregaste
-Spaner
-Zupcasti
-Sva kociona crijeva
-Crijeva od goriv
-Disk plocice
-Manzetne letve volana
-Zadnji lezajevi

2qtgygn.jpg


itd itd.... Sami djelovi su me zaklali po dzepu :) Ali nema stajanja


Eh kad sam zavrsio sa vitalnim stvarima krenulo se u operaciju "skidaj seljakluk"

Skinuo folije,Skinuo dzidzi midzi ruckice sa steka itd...

Nakon toga odlucim se da probam ovaj prednjio dio dovesti malo ured...
Kupio prednji GTI Lip (org),Ofarbao farove u crno... i naidzem na problem kod ove maske koja mi se nikako nije svidjela... A problem je sto je ovaj znak urezan u haubu... Odlucim se za cigansku varijantu tj. da probam ovaj centralni dio ofarbati u crno.. i sad to izgleda ovako

2uxyasj.jpg


Eh, nakon temeljitog ciscenja unutrasnjosti, sjedista, tapacirunga neba i sl... Shvatim nekad u medjuvremenu da su mi ove 15ke felge male, i plus odudaraju od nekog mog fazona, pa se odlucim na promjenu!

I tako naletim na fine 16ke, pazarim i montiram :)

53pgd5.jpg

sqk2kp.jpg

mt4get.jpg


Ugl.. sinoc je na red doslo spustanje, odradio sam i taj dio posla ali nemam nekih boljih slika, spustio sam koliko toliko dok uskoro ne pazarim gewinde :)

wrkyth.jpg

2mhvkvc.jpg


Radovi ce malo stati sada jer mi registracija uskoro istice... ali nece se na ovome zavrsiti :)

Zivjeli!
 
Član
Hehe, thanks :) Evo par novijih slikica, malo je gogo lego na zemlju, kao sto rekoh nista pretjerano dok nedodju gewindice :)


Ps. i slike unutrasnjosti :)


fxsc44.jpg

ng85e0.jpg

2py9843.jpg

aaujkg.jpg

ei5it3.jpg
 
Član
kakav god da je bio, seljakluk ili ne ova unutrasnjost je pravo mocna, sad si ti to preuzeo pod svoje, pa ce i vanjski izgled auta doci na svoje, Svidja mi se ova boja, kakva je inace, odrzavanje i te stvari
 
Član
ODrzavanje :icon_mad: Gluho bilo...., katastrofa, ocistim sve detaljno... bude cisto plafon 4 dana i onda se vec vidi da je vakat da se preleti krpom :icon_mad:
 
Član
dobro je, znaci neces dat da se zapusti;)
jesil se skonto sta za ovu prednju masku, kako ces to rijesit, mada sad kako si znak okrecio i nije toliko lose
 
Član
Sto se znaka idiotskog tice to necu dirati zasad, ako Bog da kad finansije dozvole kad ode na farbanje onda cu to da odradim kako treba...
 
Član
ko god je to radio vala halal mu *****, usro je do bola
ali ajde, sta je tu je, ti si vec dosta toga ucinio, puno je ljepsi sada nego kad ti je tek stigao, sitnice su cudo
pogodio si s ovim felama da valja, svaka cast;)
 
Član
Bit ce ovo jedna "bomba" od auta ako bog da, jer sam odlucio da ga ostavim... Lagano ali sigurno doci ce do prave makine
 
Član
dobar, a bit ce jos bolji ne sumnjam ;) a de sada izdajnice, promijeni i izbaci tu stetu sto ti pise da vozis :D
 
Legend
ovo auto ima toliko potencijala, da to nije normalno..
ima ono nesto, znas na sta mislim anaja :)

sretno brate, ako bude trebalo sta pomoci, javi slobodno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top