VW Golf 3 1.9td

VW Golf 3 1.9td

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@Franki

Ti bi vratio na ovo ? ma daj mora da se salis...

fcqoux.jpg

348ogb9.jpg


@BlackAngel
Pogledaj druze slike sa prve stranice, dosta stvari ce ti biti jasnije :) A to da je uzasno i fuserajski ofarbano se apsolutno slazem... Auto svakako ide na farbaje cim finansije dozvole :)

@takac
Sve sto je bilo bez boje od plastika je farbano, pocelo se gulit naravno i odlucim se za majku fabriku...
Sto se tice tih lajsni trenutno nemam drugog rjesenja, jer su tapacirunzi presvuceni kozom nisu ovakvi fabricki... sto bi znacilo kad bih skinuo ove lajsnice da bi se vidjeli oni metalni kurcici od heftarice

;)
 
Član
brate autic ti je preljep svaka cast! samo unutrasnjost nisi trebao dirati meni je bila premocna!!! jebga svako ima svoj ukus!!!! pozz
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Anais je napisao(la):
da bi se vidjeli oni metalni kurcici od heftarice

;)

Hahahahhaha...Ako ista volim njegova zivopisna objasnjenja problema hahahahah :lol::lol::lol:


HAHAHAHAHAHA, nemoze Plasticniji opis nego sto jest :D Da me naguzis ja se nemogu sjetit kako se to inace zove :lol:
 
Član
Ne kontam cemu ovo vracanje na crno i fabricki izgled kad je onako unutrasnjost elegantnije duplo izgledala dok je bila u jednom tonu :icon_question:

sto se tice vanjskog izgleda dosta je bolje nego prije :cool:;)
 
Član
Meni najbolja iskreno trica u BIH i najljepsa...Boja,unutrasnjost ;) . i mislim da si pametno uradio naprijed tablu u crnu..sad je jos bolje punoo ..:cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ne kontam cemu ovo vracanje na crno i fabricki izgled kad je onako unutrasnjost elegantnije duplo izgledala dok je bila u jednom tonu :icon_question:

sto se tice vanjskog izgleda dosta je bolje nego prije :cool:;)

Lijepo je bilo na slikama :) Jbg ofucalo se druze, svako malo neka ogrebotina tako je bilo daleko od elegancije.... ;)


Hvala na komentarima ;)
 
Član
Gogo je otisao... nek mu je sretan put vala me sluzio kako treba :)

Nova vozilica :)

http://www.bhtuning.com/alfa-156-1-8-tspark-t-64823.html

A ovdje moze lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top