VW Golf 3 1.9 TDi 81 Kw

VW Golf 3 1.9 TDi 81 Kw

Član
Da vam predstavim mog Vw Golfa 3 1.9 TDi 81 kw 110 ks, 1996 godina..
Kakav je golf ovako po vasem misljenju...
nqrb82.jpg

35jat6c.jpg

30vn6km.jpg

30szkso.jpg

et5g6r.jpg

309qb2f.jpg

m9ayyb.jpg

amw8ko.jpg

dmsl0m.jpg
 
Član
RE: VW Golf 3 1.9 TDi 81 K

Benny_BMW je napisao(la):
Lijepa boja daj jos slika,sta ima od opreme?

Bice druze jos slika uskoro, nemam vremena da slikam, od opreme ima:
- Koza
- 2x AirBaga
- Elektricni retrovizori
- Alu Felge
- Naslon za ruku
 
Član
RE: VW Golf 3 1.9 TDi 81 K

otvorio si dvije teme ako mozes jednu obrisatti ili nek ti adminitrator obrise..komentarisat cu kad bude jedna tema..;)
 
Član
lijepa opremica motor super boja mi se svidja..nego daj nam jos slicica unutrasnjosti motorizacije..a meni bodu oci najvise ove stopke prodaj i kupi sebi fabricke puno bolje je..a za ostalo ce doci s vremenom..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
lijepa opremica motor super boja mi se svidja..nego daj nam jos slicica unutrasnjosti motorizacije..a meni bodu oci najvise ove stopke prodaj i kupi sebi fabricke puno bolje je..a za ostalo ce doci s vremenom..;)

Tih stopki sam se skoro rijesio, mijenjo sam sa covjekom za orginalne, a bice uskoro jos slika, evo ti jedna iz Aprila sa tim fabrickim stopkama, sto sad i jesu na njoj..

P.S To su zimske gume, pa su ratkape na njima..

2lj4b47.jpg
 
Član
Ne izgleda loš, samo mi je malo čudan nazad, jeli ikad udaran pozadi i ove štope su meni užasne al' ako se tebi sviđaju ok.;)
I obavezno chip na ovaj motor na jedno 150ks pa onda ima da dereš 2.0 16v..:cool:
 
Član
Jurke je napisao(la):
Ne izgleda loš, samo mi je malo čudan nazad, jeli ikad udaran pozadi i ove štope su meni užasne al' ako se tebi sviđaju ok.;)
I obavezno chip na ovaj motor na jedno 150ks pa onda ima da dereš 2.0 16v..:cool:
Nije druze nikad udaran, a trenutno nemam para za chip-a, ako sta ispadne odma ga chipujem, a za sada sam ga jedva registrovo... Pozz
 
Član
Jurke je napisao(la):
Ne izgleda loš, samo mi je malo čudan nazad, jeli ikad udaran pozadi i ove štope su meni užasne al' ako se tebi sviđaju ok.;)
I obavezno chip na ovaj motor na jedno 150ks pa onda ima da dereš 2.0 16v..:cool:
Pisao sam za one štope prije, ove sad originalne su extra..;)
 
Član
Jurke je napisao(la):
Jurke je napisao(la):
Ne izgleda loš, samo mi je malo čudan nazad, jeli ikad udaran pozadi i ove štope su meni užasne al' ako se tebi sviđaju ok.;)
I obavezno chip na ovaj motor na jedno 150ks pa onda ima da dereš 2.0 16v..:cool:
Pisao sam za one štope prije, ove sad originalne su extra..;)

Znam druze da je to bio ciganluk, ove sad su odlicne, ipak fabricke su fabricke..
 
Top