VW Golf 2

VW Golf 2

Član
evo koja slika golfa nesu neke kvalitete slikano mob ;);)
Gtii.jpg

Image011.jpg

P020411_19.jpg

P100812_18.jpg

P210411_16.jpg
 
Član
lijep ke golf all mi tu naprijed jos nesto fali,,nekako m ije siromasan..evo ja se poigrao u P>S,,:icon_smile:
pjgJ3.jpg
 
Član
hvala prijatelju ma ima tu crvena linije uradjena samo sto se ne vidi na ovim slikam :icon_sad::icon_sad: a razmiljsao sam da namjestim pozicije u zmigivcima
 
Član
ma vidim da ima crvena samo ja bi bio drugaciji i stavio zutu il ovu zelenu..ja sam imao na svom golfu plavu i sad imam al samo na branicima..;)
 
Član
evo nesto se malo radilo na golfa zamjenjen mali hladnjak sad grije ko ludo :cool: evo samo ima slika kako izgleda stari i novi hladnjak nije mi se dalo slikati
P020113_14g496b.jpg

P020113_1463qI4.jpg
 
Član
Hhahah to mali otišao ja sam neki dan sa MIkom one klapne lijepio girije sad ko ludo baš.....sreća pa mi je hladnjak nov...hehehhe..pozzzzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Hhahah to mali otišao ja sam neki dan sa MIkom one klapne lijepio girije sad ko ludo baš.....sreća pa mi je hladnjak nov...hehehhe..pozzzzz:cool:

ma ja sam davno klapne radio ali mi se zacepio mali hladnjak pa nisam nikako imao grijanja a nije puno vala ni para 18 KM ali zato sad grije ko ludoo;);)

bubatk je napisao(la):
fin golfac srecno. svidja mi se

hvala prijatelj :cool::cool:
 
Član
Evo mene nisam odavno pisao pa da pocnem :cool: prvo zamjenjeno ulje, uljni filter i filter zraka
Image001.jpg

pa sam ona zamjenio sve cetri kineticka i mandzetne, aksijalne lezajeve i zamjenio sam gumice na balans stang na zalost nemam slika kad sam to mjenjao i:icon_smile::icon_smile::icon_smile: jos su mi ostali zadnji lezajevi
 
Top