VW Golf 2

VW Golf 2

Član
Dosllo vreme da i ja prestavim svoju limuzinu heheh radi se o golfu 2 sive boje, 86 godiste nekadasni 1.8 16v kr ali sad u njemu 1.6 dizel
Mnogi ce poceti pricu kako si mogao izbaciti taj motor ali meni je trebalo auto za svaki dan tako da sam teska srca to uradio
Evo neke slike kako je izgledao kad sam ga tek kupio : Icon_biggrin:: Icon_biggrin:: Icon_biggrin:
slika-63934-2011-02-1297894087-velika.jpg

slika-63934-2011-02-1297916334-velika.jpg

slika-63934-2011-02-1297929691-velika.jpg

slika-63934-2011-02-1297960344-velika.jpg
 
BHT Ovisnik
malo unutrasnjost utegnuti i naprijed i dobar:icon_biggrin: steta motora,jest da je belaj daj K,al svejedno,bar da je benzin-plin:icon_smile:
da ovaj nekada nije bio u Mostaru ?
 
Član
jeste iz mostara je ma promjenjeno je dostva stvari na njemu :cool::cool:
a ovaj motor 1.6 dizel ko je extra sam imao vec is svog prijesnjeg golfa

Prvo je promjenjen volan koji nije neka ali je bolji od nog sto je bio u njemu i zamjenjeni su prednji diskovi koji su bili napukli :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
P120411_11.jpg

Image001.jpg
 
Član
Eko10 je napisao(la):
Golf dobar jos malo sedista sredi.
ma sjedista nisu toliko losa samo sto su prljava na ovim slikama


bad_look je napisao(la):
To Sema hajde stavi slike sve i da vide ljudi kakv je danas...sretno drug...pozzzz:cool:

eee hvala drug ma polahko postaviti cemo slike samo imam sad malo problema nemogu slike da nadjem ;);)
 
Član
volan mi se svidja,kozu mjenjaca zamjeni ako vec nisi mislim na crvenu,satice ove postavi gore gdje ti treba plajer biti,pijacarske stopke zatamni jer izgledaju vec zuto od sunca,i ne znam sta jos vise al opet mi se svidja dujaa...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
volan mi se svidja,kozu mjenjaca zamjeni ako vec nisi mislim na crvenu,satice ove postavi gore gdje ti treba plajer biti,pijacarske stopke zatamni jer izgledaju vec zuto od sunca,i ne znam sta jos vise al opet mi se svidja dujaa...;)

hvala prijatelju a kozica mjenjaca je davno zamjenjena i kugla stopke su odmah zamjenjene a ove satice sam poklonio prijatelju tako da njih vise nema postaviti cu sve slike samo dok ih pronadjem;););)

evo jedna slika unutrasnjosti da se vidi kozica mjenjaca i kugla......ubacena je votex konzola sony cd
P070711_16.jpg
 
Član
Jesi bar ostavio taj KR da vratiš kasnije? Ne kontam ljude kojima treba auto za svaki dan pa uzmu GTI-a (znajući da ga ne mogu nasuti) i onda ubace dizela unutra.

Zar nije bilo lakše odmah kupiti dizela i "ne ubiti" još jednog GTI-a? (koji je, koliko vidim, bio u prilično zavidnom stanju za staru tipu)

Ja bih skin'o duboke i stavio plitke GTI branike i GTI masku (po mogućnosti stara tipa). Štopke isto tako - Hella black & red. I ove naljepnice, wtf je "top auto"?

Nemoj misliti da te šta hejtujem, samo mi je žao kada ovakav primjerak koji je bio tako blizu fabrike ode u zaborav sa nekim traktor motorom. U pamet i nastavi ga održavati ;)
 
Član
Ma ja sam njega najvise uzeo radi skoljke jer je svarno zdrav.........motor je na zalost ljetos otisao u tz........a u planu imam da ga vratim na fabriku barem izgledom ako nista :cool::cool::cool:
 
Član
invisible je napisao(la):
Jesi bar ostavio taj KR da vratiš kasnije? Ne kontam ljude kojima treba auto za svaki dan pa uzmu GTI-a (znajući da ga ne mogu nasuti) i onda ubace dizela unutra.

Zar nije bilo lakše odmah kupiti dizela i "ne ubiti" još jednog GTI-a? (koji je, koliko vidim, bio u prilično zavidnom stanju za staru tipu)

Ja bih skin'o duboke i stavio plitke GTI branike i GTI masku (po mogućnosti stara tipa). Štopke isto tako - Hella black & red. I ove naljepnice, wtf je "top auto"?

Nemoj misliti da te šta hejtujem, samo mi je žao kada ovakav primjerak koji je bio tako blizu fabrike ode u zaborav sa nekim traktor motorom. U pamet i nastavi ga održavati ;)

;) potpisujem ovo,a golf je dobar ocuvan pravo i zelim ti puno predjenih kilometara sa njim
 
Član
Amer13 je napisao(la):
invisible je napisao(la):
Jesi bar ostavio taj KR da vratiš kasnije? Ne kontam ljude kojima treba auto za svaki dan pa uzmu GTI-a (znajući da ga ne mogu nasuti) i onda ubace dizela unutra.

Zar nije bilo lakše odmah kupiti dizela i "ne ubiti" još jednog GTI-a? (koji je, koliko vidim, bio u prilično zavidnom stanju za staru tipu)

Ja bih skin'o duboke i stavio plitke GTI branike i GTI masku (po mogućnosti stara tipa). Štopke isto tako - Hella black & red. I ove naljepnice, wtf je "top auto"?

Nemoj misliti da te šta hejtujem, samo mi je žao kada ovakav primjerak koji je bio tako blizu fabrike ode u zaborav sa nekim traktor motorom. U pamet i nastavi ga održavati ;)

;) potpisujem ovo,a golf je dobar ocuvan pravo i zelim ti puno predjenih kilometara sa njim
ma sve ja to razumijem ali tako je kako je.........a naravno odrzavanja je na prvom mjestu:icon_smile::icon_smile:


zamjenjeni su farovi postavljeni orginalni evo slike kako je prije bili i sad kako je ;);)
slika-63934-2011-02-1297960344-velika.jpg

P160311_11eyrwQ.jpg
 
Član
bolje je sada,ovo si i zmige promijenio ;)
Samo lagano,skini naljpnice i ove zajebancije,bit ice to uredu :)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
bolje je sada,ovo si i zmige promijenio ;)
Samo lagano,skini naljpnice i ove zajebancije,bit ice to uredu :)

ma naljepnice su skinute davno ;);) a jeste i zmigavci su promjenjeni

.nOKe je napisao(la):
Fin golf, nek su sa srecom daljnji radovi :)
pozz

noke hvala ma lagano idem necu nesto puno ulagati samo eto odrzavati ga sto bolje

eee poslje se radi zastita unutra i svana nazalost imam slike samo kad sam unutra poceo auto je bas zdravo i nigdje nema da je istruho:icon_sad: znaci izvadnjeno sve i detaljno pregledao zasticeno i usput opra cilime
P180511_15.jpg

P180511_157FAxt.jpg

P180511_15542DS.jpg

P180511_16.jpg
 
Top