VW Golf 2 1.3b

VW Golf 2 1.3b

Član
evo danas se nesto radilo,
pod je izbrusen ofarban i povarilo se gdje je bilo propalo,za danas sam uspio ovo sto se vidi na slikama.
sutra imam jos nekih sitnica za povariti,kada sve to povarim ostaje mi jos baciti zastitu.
DSC_0002.JPG
DSC_0003.JPG
DSC_0004.JPG
DSC_0005.JPG

i da napomenem sutra mi stize zadnji branik i pvc rubovi bice slika cim odem po robu...
 
Član
ja se nadam da ce biti odlicno:),ali moram ti priznati propao je jako dobro kao da je lezao citavo vrijeme na dnu mora:(,
ni sam nisam mogao vjerovati kad sam vidio kako je propao,ali kad ga ja uzmem u svoje ruge ima da mu j...em mamicu.xexexe :)
 
Član
stigli pvc rubovi i zadnji branik.
DSC_0003.JPG
DSC_0002.JPG

danas sam nesto gledao po otpadu i od lika dobijem kljuc org, od golfa 4 i to za dz
DSC_0004.JPG DSC_0005.JPG
 
Član
posto sam kljuc dobio za dz,ubaci cu svoj kljuc cisto onako jeste da nema nikakvu funkciju ali eto barem ljepse izgleda.
 
Član
mozes ubaciti i daljinsko sa centralnom kao ja sebi sto sam... 4 motorica, modul+kablovi, dva daljinca takva kao u cetvorke i za njega modul i kablovi.. sve izadje nekih 60ak km... ja evo koristim vise od godinu dana jedan daljinac nikakvih problema... a imam jos jedan nisam ga ni koristio stoji kao rezerva... samo nikako otici da narezem kljuc da sa istim otklj. i palim...
 
Top