VW Golf 2 1.3b

VW Golf 2 1.3b

Dobar golf pravo druze...felge ce leci extra samo mozda manji profil guma da pronadjes.
Milina pogledati druze kad vidim ovako golf na mjestu nista pretjerano nikakvi spojleri.diode i to...bas je super..sretno u daljim radovima...
A tako je to kad auto dijelis s ocem...proci ce i to onda si rahat...
 
Član
hvala drug...
iskreno nevolim puno djindddjati auto vise volim da je sve to lijepo uklopljeno u originalnom smislu.
i da ti kazem nedjelim auto ni sa kim kupio sam ga za svoje pare tako da.
 
Član
hvala drug.
da to slozim ima dosta vremena malo mi limarija koci lose vrijeme a nemam garazu pa cekam ljepse vrijeme da mogu raditi...
 
Član
fino finoo.. po meni je dobar profil gume tj. dimenzije, fabrika te dimenzije preporucuje za 15ke, znam posto je pisalo nna unutrasnjosti poklopca rezervoara od stranca jednog sto sam rastavio...
 
Član
slazem se sa tobom to je njegova dimenzija.i kod mene pise na poklopcu rezervara isto to samo sto je kod mene max dozvoljena 185-55-14 takav mi je zimski set.
i da budem iskren mali profil guma lijepo izgleda tu nema sta ali ja vise volim jednak prostor gume i rubova ako me razumijete.
vidjao sam dosta auta stave niskoprofilne gume a izmedju ruba i gume moze se prase zavuci,za moj ukus je to bzv
 
Član
pozzz
evo jedan mali update sta se sve danas kupilo
NOV branik
DSC_0002.JPG
NOV GTI spojler
DSC_0003.JPG
i naravno sve sto je potrebno za veliki servis
DSC_0004.JPG
danas se nesto zaradilo para pa se odma narucivalo.
narucio sam zadnji branik duboki,pvc rubove,i siroke lajsne
to mi treba stici u utorak,tako da cu okaciti slike cim sobijem stvari...
 
Član
samo naprijed , ali ako su ovo zamjenski a ne originalni branici i lipa , tesko ces to upasovati i lip zna puknuti ;)
 
Član
oo fino finoo se napreduje... reci mi koliko je izasao branik ovaj ako nije tajna, mozes poslati i na pp...
 
Super mu legle felge drug svaka cast ....a sry za prethodni post za dijeljenje auta pomijesao sam te sa drugom temom isto golf ....moja greska ....
 
Član
ma nema veze za post skontao sam kasnije ;)
uzeo sam sve sto mi je bilo u planu,sto se tice vanjskog izgleda ovako ce nesto biti samo cu ja staviti obicnu masku sa crnim znakom.
1.jpg
pa da cujem kako vam se svidja i naravno idu moje feluge.
 
Top