VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja sam vjerovo da je GTI brzi od GSI-ja al na SR-u se pokazalo da je GSI malo brzi, za G60 ne znam dosad ih nisam vidjo al znam za ove Kađe sto voze SR, fabricki G60 ne moze ni opepelit, mozda onaj G60 16V
bez turbine G60 je nula, jer se G laderi brzi kvare
 
Član
prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Little Dragon je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ljudi pričate na osnovi onoga šta više volite, ali stvari su puno drugačije.
....................corsa opc............. golf g60
masa........................ cca 1150kg
snaga...............192ks...............160ks
0-100 km/h........7.2s ................. 8.3s
0-160 km/h.......17.3s ................21.5s
402m................15.2s ................. 16s

definitivno je golf brži, nema šta
i još na videu kad oba vozača startaju idealno, sve se poklapa s tim da je ovaj golf potpuno serijski :icon_rolleyes:

Stani ne skonta ja tebi , znaci serijski je OPC brza po ovoj tabeli ili ?

Metafora jarane, golf je brži u nekoj drugoj priči i u nekom drugom svijetu..... :icon_biggrin:

I još nešto, na stazi Hockenheim -short (kratkoj), corsa opc je brža od golfa g 60 4 sekunde (na dužini staze od 2.6 km), po testiranju njemačkog magazina Sport-Auto. Ništa više ne treba reći.
1.21.4 naprema 1.25.2
 
HrSupra je napisao(la):
prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tebe ce oderati romanov golf kad god pozelis...Jos GTI....hahahhah..
 
Član
black_devil je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tebe ce oderati romanov golf kad god pozelis...Jos GTI....hahahhah..

i onda dodju dva opela i otresu romana ti ko slinu,ono ladno :lol:
 
wade je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tebe ce oderati romanov golf kad god pozelis...Jos GTI....hahahhah..

i onda dodju dva opela i otresu romana ti ko slinu,ono ladno :lol:

da upravo si rekao dva opela..Nije jedan,kao u njega jedan jedini ispod haube GTI

VW U SRCU:dojke::dojke:
 
Član
Hahahahahha

black_devil, ne prica tebi zilo dzabe :icon_biggrin: da si vidio kad njegovog GSIa na street raceu bilo bi ti PUUUUNO jasnije :D
 
vojim tee VW:icon_smile::icon_smile:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/95pAYDDOVno&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/95pAYDDOVno&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


sav se najezimm... :D
 
Član
Strava :) ovaj karavan na drugom klipu ko da kulira u usporedbi s onim :D Jel' to onaj svabo sto je dosao prosle, pretprosle god?

I da, je*o vas i VW, i Opel, i Fiat, Bmw i ostali, ja sam frajer, odoh kupiti nesto iz ponude Tata, recimo Nano :D hahahahahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top