VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Hehehhe ma Lija vidis da se svi sprdaju ovde mojne se nervirati svi oni znaju pravu istinu ovo je sad ko ce koga vise bocnut :lol:

ma izgleda da je tako...ma znaju oni istinu ali jbg ISTINA BOLI ALI MORAJU SE POMIRITI. :lol:;)
 
Ja zalim sto sam ovdje uopste ostavio post mozda opet cinim gresku ali nema veze :icon_exclaim:

Ne znam zasto uopste se prepirete za marke vozila svaka ima svoju prednost i nedostatke, svi volimo auta, kako koje to je mogu reci dio privatnosti, a ne osnova za prepucavanje. Naravno auto koje volis i imas predpostavljam. To sto neko nema sto zeli to je stvar koja mozda sve nas boli. Citiram izreku "Ako nemas ono sto volis, voli ono sto imas. Tako da u tome ima i poruka da svoje ljubimce cuvate. Ovdje je nastao haos ko ce popljuvat ciju marku auta, pa de budite realni i recite zar je potrebno se svadjati za te stvari. Svako ovdje nastoji odbaranit onu marku koju voli, e pa ne moze sve bit idealno.
U ostalom mnogi mozda ne znaju sta je pravo znacenje rijeci "idealan" a to je zamisljen i ne postoji nista idealno. Tako da vratimo sve na realnost i pomirite se sa sudbinama da ove preradjene automobiile i tvornicke sportase mozda nece imat priliku voziti i zato se ne treba zamarat koji je najbolji.
 
Član
black_devil je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tebe ce oderati romanov golf kad god pozelis...Jos GTI....hahahhah..

kad stavim ručni mjenjač neznam baš dali će....ali smiješno je uspoređivat supru s golfom....supra je ipak svijetski priznat sportsli auto......a golf......ali opet na podcijenjujem auto od tog romana.....vjerujem da dobro ide.....
 
Član
ovdje neki ljudi misle da je sve u ubrzanju na 402 metra....stavljaju kako golf 1 ubije supru....ima moj prijatelj i Županje golf 1 turbo i normalno da me razvali na ravnoj cesti.....ali di god osim po ravnom taj auto nemože ništa....zato je o takim stvarima besmisleno pričat.....mogu ja stavit film od Supre koja ide 6 sekundi na 402 i tako možemo do sutra......
:icon_exclaim:
 
Početnik
ma neki nikako da shvate ali jbg....usisni takt im u glavi...prvo ovaj je zasrao cjelu stvar zato sto je stavio klip u kojem su potpuno 2 razlicita svijeta...CORSA OPC I GOLF G60...pa ona su ovi poceli da nas truju pricama kako ce G60 da porazi svaki auto od 88-2008 pa mislim....onda su pocele rasprave o tome kako bi duja sa motorom iz 3 od 150 ks derala kadeta GSI,bi al u kurcu...pa neki nezele da shvate kako ce kadet da porazi bilo koji golf 2(GTi ili G60) a bgm sj*at ce i 3 GTI...pa su poceli da seru sa nekim SWAP-ovima REMAP-ima i tim sranjima...ma ovdje se moze raspravljat do unedogled,zato ako iko od ADMINA ima malo solidarnosti neka IZBRISE OVU TEMU.....pa da si dzaba netosimo zglobove na prstima kucajuci....ajd sad
BUDITE MI LIJEPI ZDRAVI I PAMETNI VOLI VAS SVE VAS LIJA....;)
 
poslusat obavezno cilu pismu!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Qg7jA-H-jMo


i da vas jos jednom podsjetim, kada smo svi u kruskama i skuzimo da je vw zakon zakona :lol::lol: onda pocmete u jabukama bananama, sljivama


jos jednom :) :lol::lol::lol::lol::lol::123:

http://www.youtube.com/watch?v=RKRKUSb4GKc
 
Član
MOJ TATA IMA VECI BAGER OD TVOG jbteeeeeeee
Gdje ste vi otisli kakvi remixi se ovde stvorise boze mili
 
neki znalac o kadetima, znaci ovaj kadet
kadet1sdny9.png


ako moze par informacija pa da usporedimo, znaci zanima me koje godine se poceo proizvoditi, koliko komada napravljeno, do koje godine se proizvodio i po mogucnosti sve vrste motora i njihova konjaza ili samo konjaza i kakvi edition-i ako ih je bilo!
molim lijepo i hvala!
ja cu sve o golfu kad mi netko propisno odgovori!
 
Mateo, šališ li se ti ili ozbiljno pitaš :icon_question: :icon_question: :icon_question: :lol:

Ajde evo ti jednog golfa pa reci o njemu sve šta znaš


5576.jpg
 
Porschefan je napisao(la):
Mateo, šališ li se ti ili ozbiljno pitaš :icon_question: :icon_question: :icon_question: :lol:

Ajde evo ti jednog golfa pa reci o njemu sve šta znaš

nisam mislio konkretno na ovoga kadeta nego na opcenito tu seriju kadeta (slika je postavljena samo kao primjer na koju liniju kadeta se odnosi) jer neznam koja je ovo vrsta c, d ili neznam nebavim se kadetima isto ka sta moja mater nerazlikuje jeli ja vozim golfa 2 ili 3? al dobro, nek neko napise o onoj vrsti kadeta sve sta zna i odgovori na ona pitanja!

nije mi jasno kako nisi skuzio po pitanjima ?

GTI FAN je napisao(la):

jel se salis, kadet je bzvz, postoji mnogo lipsih izdanja!
 
Član
mateo.split je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Mateo, šališ li se ti ili ozbiljno pitaš :icon_question: :icon_question: :icon_question: :lol:

Ajde evo ti jednog golfa pa reci o njemu sve šta znaš

nisam mislio konkretno na ovoga kadeta nego na tu seriju kadeta (slika je postavljena samo kao primjer na koju liniju kadeta se odnosi) jer neznam koja je ovo vrsta c, d ili neznam nebavim se kadetima isto ka sta moja mater nerazlikuje jeli ja vozim golfa 2 ili 3? al dobro, nek neko napise o onoj vrsti kadeta sve sta zna i odgovori na ona pitanja!

GTI FAN je napisao(la):

jel se salis, kadet je bzvz, postoji mnogo lipsih izdanja!



Nemislis valjda na nesto sa nekim plasticnim bodykitom
 
Član
suvise opsirno pitanje, nismo na casu da sj*emo tipkajuci da bi nekom pokazali sta znamo.
Tog kadeta sam nedavno vidio 97gp, uvezen iz brazila!!! tako da... ne trazi glupe stvari;)
 

MTR

Član
ah ti sunca jes ' odje zaj*ato

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zq0eJjaE0JE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zq0eJjaE0JE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top