VW Corrado- Update felge

VW Corrado- Update felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Nova vozilica- VW Corrado

nermin suljagic je napisao(la):
nevalja nista.....nije zelen!!!!!!!!



























sala mala,prepreprepre dobar je corrado.....
najbolje je to sto ce se od sada srebrenik moci vidjeti sa mjeseca,jer corrado ne chadi....hehehehehe
sretno jarane,pa da nas iznenadis aBd sa kakvim jako niskim nafalcovanim srebrenickim ulicama urlajucim VW-om.....
Good luck

bice i neke falcare ako sta naleti pojeftino :lol::lol::lol::lol:
sad prvo ide servis pa ako sta ostane...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

TDi Power je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ti Nera nisi dobar nikako ;);););)

ubi me posao,hehehehe...


ma devil ce ovu neman pretvoriti u rasnog trkaca...kad je obicnu dvojku pretvoriju u urlajuceg turbo chađu...onda ce rrado biti neka letjelica.... :)
 

DLS

Početnik
RE: Nova vozilica- VW Corrado

kolko si pljuno za corrada ako se smije znat ..jaran isto trazi sebi .. :icon_question:
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Fin corrado;)To je motor iz golfa 2 gti digifant?
Nemaš potrebe za plinom,taj motor ako je ispravan ne troši uopće puno.Gradske ti neće nikada preko 10 litara,kako god ga pržio:icon_smile:Sretno
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

pored passata trice,najmocniji stariji vw:cool:
barem meni
samo steta sto ga nemas na cemu odvrtat
nista sarafciger i 10-ka tuning:lol:
svidja mi se kaak izgleda,jedino sto mu fale felge i krpa:D
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

fino izgleda corrader,svaka cast,nek si se vratio na VW,nije fiat za tebe,uglavnom neka je sa srecom,da te dugo sluzi
i daj nam jos kakavih slika;););)
 
Član
RE: Nova vozilica- VW

GreenDevil je napisao(la):
hvala, ima nekih sitnica oko limarije a sto se tice mehanike sve je u extra stanju.
auto nikad nije udarano, na njemu je fabricki vezni lim, to me iznenadilo :icon_biggrin::icon_biggrin:
danas zavrsio tehnicki i registrovo ga, sve je regularno :cool::cool:

Ma mora mehanika biti dobra kad ima Kemu mehanicara :D koji je redovno auto pregledao :D odlican auto...znam od koga si uzeo i ubjedjen sam da ces se usrecit :D cestitam komsija !
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

prije par dana sam gledao reportazu o coradu u njemackoj jako tesko naci orginalan primjerak u dobrom stanju a kako se vidi ti si imao srece ,nek ti je sretna tvoja nova vozilica:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top