VW Corrado 1.6 TD

VW Corrado 1.6 TD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma kakav benzin, ako ces mijenjat motor ubaci TDI, pozeljno 110ks a ne bi bio los ni 90ks i mjera, ide fino a nije veliki potrosac...
ja sam imo Corrada 1.8B 90ks, fino je iso, nije puno trosio na otvorenoj cesti, al po gradu ne mozes nasut
 
prelijep corrado,boja kao u mog golfa.samo da kažem nije bitno što je dizel,jer kako cijene goriva rastu dabogda da i na nafti se vozamo.veliki pozdrav:123::smajli39:
 
Član
fin korado lijepo izgleda, nego de mi reci gdje i ga kupio, jel mozda na ilidzi bio... imao je jedan momak iz mog naselja istog korada 1,6d
 
Član
Dobra koradina, samo mi se ne svidaju pragovi, boja felgi i sredi naprijed zmigavce i masku i bice bomba!:cool:
 
Član
maglenke su sređene to su malo starije slike,, pragove ne planiram dirati,,felge ce biti uskoro promjenjene,,

i ovaj nije kupljen na Ilidzi
 
Početnik
Fin Corrado fin , to oko felgi i to rijesi . A brt, ako nista ubacis 1.8 90KS i plin na isti , trosice ti 10-11L plina , al' ce ti doci isto kao da vozis dizela jer je razlika u cijeni oko 50% , a neces morat' slusat' brundanje dizela u tako prelijepom sportskom autu kao sto je Corrado ;) Ali polako naravno , sve svojim tokom inace auto ti je pravo fin.
 
Sreo sam te na dobrinji ima 15ak dana, mogu samo reci da je korado izvana
bukvalno nov, nikad ravniju limariju na rocu nisam vidjeo, ko god da je kupio
nece se pokajati, odlicno auto ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top