VW Corrado 1.6 TD

VW Corrado 1.6 TD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci Corrado dizel
1989 godina

vlasnik prije mene je uspio sve sto je valjalo na njemu da upropasti,, ali sad je skoro sve sređeno..
naravno ima tu jos posla
onako cu nabrojati sta sam sve uradio na autu,,

-Kompletna limarija,, udarena desna vrata zamjenjena, ostalo sitnice bez većih oštečenja

- Priprema, lakiranje, antikorozivna zaštita svih kritičnih djelova

- felge 15" lakirane u dvije boje (experiment),, mada cu sada staviti 16 " Azev u jednoj boji

-Motor zamjenjena sva ulja (motor, servo, kočnice, mjenjač) zupčasti , klinasti
svi filteri , lamela druk ležaj i sve sto ide uz to

novi diskovi i disk pločice

sjedišta, tapacirunzi, podne prostirke, nebo sve izvadio i oprao

Instrument tablu prelakirao u mat crnu boju vratio je u zivot

imam slike radova, pa cu vjerovatno dodati kasnije,,



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
prelijep je , treba mu prizemljenje i nazad i to je to...ali motor brate ukopa ga i sve to pozitivno, ko mu to uradi daleko mu kuca bila :icon_cry:
 
Član
Ha, kupio sam ga sa dizelom,, bice jos radova oko njeg dosta,, mislio sam ga prodati ali ne moze se platiti sve sto je urađeno,, tako da ga ostavljam za sebe a bice ako Bog da i VR ;)
 
Član
ganjaj nekog vr-a ili abf-a , bilo bi super, sta je corrado bez zestokog srca :cool:
sretno u radovima, s vana izgleda super;)
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=gSdKp0eX8Do Ev da te malo pozurim sa tim VR-om :D Inace prelijep je ;) spusti ga jos malo i neke fele nabaci i aBd kad legne VR bice perverzan :cool:
 
Član
motor nek stoji dok ne prođe ova registracija,, da malo ustedim i onda bih uvalio pod haubu neko čudovište,, sad pomalo sređujem unutrašnjost i ove fabričke njegove stvarčice vračam u zivot
 
Početnik
Prelijep korado.Stvarno si ga ozivio.A nemoj da ti smeta sto je dizel,kad budes u situaciji kupi abf i ubaci plin,tad ces imati i snagu i malu potrosnju. ;)
 
Član
A jeste cudni,sve rejseri a marke niko nema,nezaposlenost ogromna,gorivo enormno skupo,registracija stalno skuplja, drzi ti jos ovog dizela dok mozes makar te i suza prestizala :D

Inace bas lijepo sredjen korado,svaka cast .
 
Član
vladica85 je napisao(la):
A jeste cudni,sve rejseri a marke niko nema,nezaposlenost ogromna,gorivo enormno skupo,registracija stalno skuplja, drzi ti jos ovog dizela dok mozes makar te i suza prestizala :D

Inace bas lijepo sredjen korado,svaka cast .

:smajli18: :icon_mad:

on topic :lol:

dobar korado ;) sretno u daljim planovima
 
Iskreno Corrado je jako dobar, ali brate ovo sto mu se nalazi pod haubom je smijesno, ako je problem potrosnja pa bolje je uzet Golfa s tim motorom.
Cim budes imao pare ubaci u njega benz pa taman i od 90ks ali da je benz.
Legendarno auto kao sto je Corrado zasluzuje i pravi motor ;)
 
Član
Hvala svima na komentarima,, naravno dizel i corrado ne idu ali ipak auto ima finu opremu kao sto je sevo abs el retr. el. siber i sta vec.. unutrašnja limarija je u fabričkom stanju nije varen nigdje, fabrička boja je unutra,,

E sad, ja dnevno pređem u prosjeku 50 - 80 km nekad i više,,sa VR - om sumnjam da bih mogao to sipati,
a nisam od onih koji sedmično provozaju auto samo da se prica kako imaju jaku mašinu,,

meni je bitno da je sve na autu ispravno i da lijepo izgleda pa koliko covjek moze da priušti pored naših ogromnih primanja
 
:cool: ma predobro si odradio corrada ;) felge u jednu boju ;) ako se pruzi prilka nabaci bolje :icon_smile:

da je steta dizel u takvom autu, jest ali nije svima lagano se prilagodjavat cijenama ;)

ubaci bilo koji motor sto je dolazio u corrado-a ma da je ABF jedan od boljih za njeg :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top